1.00 PLN Białe bombki Warszawa

Data publikacji: 11/18/2019
Data modyfikacji: 03/16/2020

Przedstawiamy Państwu firmę Exarte. To swojego rodzaju fabryka bombek, która przygotowuje bombki choinkowe ręcznie robione. Dlatego też każdy może nabyć tutaj przepiękne kolorowe, przezroczyste i białe bombki.
Oferta firmy prezentowana jest przez sklep szklanebombkichoinkowe.pl. Wszystkie bombki ręcznie malowane są przedstawione jako zdjęcia 3D dlatego można je dokładnie obejrzeć przed zakupem.
Nawet pojedyncza bombka na stojaku może odmienić wygląd świątecznego stołu, dlatego nie czekaj i już dziś złóż zamówienie. Zapraszamy.


oferta: Białe bombki
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
cena: 1.00 PLN
Telefon: 739 035 785

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)