10000.00 PLN Kupie Wojskowe stare Odznaczenia,Odznaki,Medale,Ordery Jelenia Góra

Data publikacji: 07/27/2019

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694-972-047


oferta: Kupie Wojskowe stare Odznaczenia,Odznaki,Medale,Ordery
lokalizacja: Jelenia Góra (dolnośląskie)
cena: 10000.00 PLN
Telefon: 694972047

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

 • Białe bombki
  Białe bombki
  Dekoracje - Warszawa (woj. mazowieckie) - 11/18/2019 1.00 PLN

  Przedstawiamy Państwu firmę Exarte. To swojego rodzaju fabryka bombek, która przygotowuje bombki choinkowe ręcznie robione. Dlatego też każdy może nabyć tutaj przepiękne kolorowe, przezroczyste i białe bombki. Oferta firmy prezentowana jest przez skl...[Warszawa, mazowieckie]

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)