Proszę o kontakt Plakaty Posterilla – unikalna ozdoba każdego pomieszczenia Warszawa

Data publikacji: 12/16/2020
Data modyfikacji: 12/22/2020

Szukasz pomysłów na ciekawe udekorowanie nowoczesnego wnętrza, pokoju dziecinnego, kuchni, a może chcesz komuś sprawić unikalny prezent. Wejdź na stronę https://posterilla.pl/ i poznaj nasze plakaty. Grafiki z krajobrazami i motywami roślinnymi z pewnością dodadzą uroku każdej przestrzeni. Możesz też zawiesić sobie w kuchni plakaty zachęcające do zdrowego jedzenia lub manifestujące twoją miłość do kawy. Popraw sobie humor zabawnymi obrazkami lub tekstami albo zainspiruj się motywacyjnymi hasłami. Dostępne są także eleganckie kalendarze i plany miast. Twój plakat możemy wysłać ci w specjalnej tubie, dzięki której się nie uszkodzi albo od razu oprawić w ramkę. Dostępne kolory ramek to czarny, biały oraz naturalne drewno. Sprawdź naszą galerię i zdecyduj, jak chcesz ozdobić swoją ścianę.


oferta: Plakaty Posterilla – unikalna ozdoba każdego pomieszczenia
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)