50.00 PLN Projektowanie wnętrz Warszawa

Data publikacji: 05/17/2020

WAKO DESIGN świadczy usługi w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz, tworzenia koncepcji architektonicznych, wizualizacji oraz home staging-u. Firma oferuje możliwość prezentacji projektów wnętrz w 3d (w postaci filmu lub wirtualnego spaceru).

Architekt ma ukończone studia magisterskie na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej i wieloletnie doświadczenie w branży projektowej (projektowanie wnętrz indywidualnych i komercyjnych, biur coworkingowych, domów jednorodzinnych, koordynacja prac wykończeniowych).

Kontakt: 727 727 732

Dodatkowe informacje:

Strona internetowa: https://wako.design/
Instagram: https://www.instagram.com/wako.design/
Facebook: https://www.facebook.com/wako.design/?epa=SEARCH_BOX
CENNIK:

od 25 zł/m2 (zmiana lokatorska)
od 50 zł/m2 (projekt koncepcyjny)
od 100 zł/m2 (projekt kompleksowy)
od 15zł/m2 (plik z przykładowymi materiałami)
i inne: https://wako.design/cennik/

OSZACUJ KOSZT USŁUGI NA: https://wako.design/cennik/#oszacuj


Nie wiesz jaki styl pasuje do Ciebie najbardziej? Nie martw się - architekt jest po to, żeby Tobie pomóc :-) Jeżeli zdecydujesz się na tę usługę, wyślę Tobie link do katalogów inspiracyjnych online.

Katalogi inspiracyjne obejmują style:

NOWOCZESNY
ART DECO
KLASYCZNY
GLAMOUR
INDUSTRIALNY


Na czym polega ZMIANA LOKATORSKA? 25 zł/m2

Jeżeli kupiłeś mieszkanie i zastanawiasz się nad wprowadzeniem zmian układu wnętrza, taka usługa jest właśnie dla Ciebie. Przede wszystkim ma ona za zadanie uzyskać najefektywniejszy układ mieszkania, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Takie zmiany wprowadzone na początkowym etapie budowy, w przyszłości mogą zaowocować znacznie mniejszymi kosztami związanymi z aranżacją Twojego mieszkania. Możesz zadecydować, które ściany działowe powinny zostać przesunięte, zmodyfikowane lub zlikwidowane. Możesz wpłynąć też na rozmieszczenie gniazd elektrycznych, aby przystosować je do swoich wymagań funkcjonalnych wnętrza.

PROJEKT KONCEPCYJNY 50 zł/m2

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują pomysłu na wnętrze i chcieliby je zobaczyć w 3d, co pomaga zminimalizować błędy wizualne przy aranżacji mieszkania. Oprócz widoków 3d otrzymasz również rzut aranżacyjny 2d oraz 2 koncepcje układu wnętrz.

PROJEKT KOMPLEKSOWY 100zł/m2

Skierowany jest dla wymagających klientów, którzy chcieliby uzyskać nie tylko koncepcje aranżacyjne, ale także związane z rozmieszczeniem gniazd elektrycznych, oświetleniem, wykończeniem ścian, podłóg, sufitów podwieszanych, widoków z rozmieszczeniem płytek w łazience. Oprócz tego otrzymujesz widoki 3d wszystkich pomieszczeń oraz przykładowe zestawienie materiałów.

Jeżeli jednak interesuje Cię animacja lub wizualizacja Twojej inwestycji z możliwością zobaczenia jej w postaci filmu wnętrz, skontaktuj się z biurem WAKO DESIGN, a dostaniesz odpowiedź wraz z ofertą w ciągu 2 dni roboczych. Ceny zaczynają się od 350 zł/ 15 sek w zależności od skomplikowania obiektu/wnętrza.


oferta: Projektowanie wnętrz
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
cena: 50.00 PLN
Telefon: 727727732

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

 • Fontanna do ogrodu /Fontaine/ Fontän /Fontein/ Fuente del jardín/ Fontanna ogrodowa
  Fontanna do ogrodu /Fontaine/ Fontän /Fontein/ Fuente del jardín/ Fontanna ogrodowa
  Dekoracje - Łódź (woj. łódzkie) - 05/06/2020 15000.00 PLN

  Oto pierwsza na świecie trzy poziomowa fontannapolska "ogień i woda" zbudowana z białego cementu portlandzkiego przy zastosowaniu nowoczesnej i unikatowej techniki odlewniczej stworzonej przez CPSU2013. W przeciwieństwie do innych, fontanna polska łą...[Łódź, łódzkie]

 • Białe bombki
  Białe bombki
  Dekoracje - Warszawa (woj. mazowieckie) - 11/18/2019 1.00 PLN

  Przedstawiamy Państwu firmę Exarte. To swojego rodzaju fabryka bombek, która przygotowuje bombki choinkowe ręcznie robione. Dlatego też każdy może nabyć tutaj przepiękne kolorowe, przezroczyste i białe bombki. Oferta firmy prezentowana jest przez skl...[Warszawa, mazowieckie]

 • Kupie Wojskowe stare Odznaczenia,Odznaki,Medale,Ordery
  Kupie Wojskowe stare Odznaczenia,Odznaki,Medale,Ordery
  Dekoracje - Jelenia Góra (woj. dolnośląskie) - 07/27/2019 10000.00 PLN

  Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ...[Jelenia Góra, dolnośląskie]

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)