Proszę o kontakt Meble na wymiar Kraków

Data publikacji: 10/18/2021

Firma Solorz z Krakowa zajmuje się wykonywaniem wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem kuchni. Jeśli kupiłeś mieszkanie i chcesz je wykończyć, bądź też planujesz remont swojego mieszkania zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Przygotowując projekt kuchni staramy się zadbać o oczekiwania klienta i odpowiedzieć na jego upodobania estetyczne. Każdy klient to dla nas nowa karta, dlatego do projektów staramy się podchodzić indywidualnie i szukamy rozwiązań optymalnych dla osoby, która korzystać będzie z danego wnętrza. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną http://kuchniesolarz.pl/, gdzie prezentujemy również już wykonywane przez nas aranżację.


oferta: Meble na wymiar
lokalizacja: Kraków (małopolskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Meble kuchenne na wymiar
  Meble kuchenne na wymiar
  Kuchnia - ogłoszenia Kraków (woj. małopolskie) - 05/24/2021 Proszę o kontakt
  Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar. Przed podjęciem decyzji o współpracy zachęcamy Państwa do poznania naszego działu projektowego, gdzie dzielimy się doświadczeniem branżowym. Wykonujemy pełne zabudowy kuchenne w stylu klasycznym, nowoczesnym, na bazie wyselekcjonowanych materiałów, akcesoriów. Zapewniamy montaż mebli, nawet pod nieobe...
 • Meble na wymiar
  Meble na wymiar
  Kuchnia - ogłoszenia Kraków (woj. małopolskie) - 01/19/2021 Proszę o kontakt
  Kuchnie Solarz to doświadczony producent mebli na wymiar. Projektujemy funkcjonalne kuchnie. Dobieramy klientom przybory, podstawowe akcesoria. Doradzamy przy optymalizacji materiałów wykorzystywanych przy tworzeniu mebli. Wykonujemy meble do jadalni, sypialni, pokoju młodzieżowego, szafy wnękowe idealnie dopasowane do wnętrza. Poruszamy się we wsz...
 • Wymarzona kuchnia dla każdego
  Wymarzona kuchnia dla każdego
  Kuchnia - ogłoszenia Kraków (woj. małopolskie) - 06/22/2020 1.00 PLN
  Jeśli marzy Wam się perfekcyjnie wyglądające i komfortowe mieszkanie warto zadbać o poszczególne elementy jego wyposażenia. Kuchnia, w której każdego dnia spędzamy wiele czasu to miejsce wymagające szczególnej dbałości, dlatego wybierając Kuchnie Solarz możecie liczyć na meble skrojone idealnie pod kątem Waszych oczekiwań. Zadbamy o odpowiedni proj...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Meble na wymiar jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.