1.00 PLN Wymarzona kuchnia dla każdego Kraków

Data publikacji: 06/22/2020

Jeśli marzy Wam się perfekcyjnie wyglądające i komfortowe mieszkanie warto zadbać o poszczególne elementy jego wyposażenia. Kuchnia, w której każdego dnia spędzamy wiele czasu to miejsce wymagające szczególnej dbałości, dlatego wybierając Kuchnie Solarz możecie liczyć na meble skrojone idealnie pod kątem Waszych oczekiwań. Zadbamy o odpowiedni projekt, przygotowujemy koncepcję wykończenia kuchni a następnie, gdy się na nią zdecydujecie otrzymacie wykonane na wymiar meble, które sprawią, że kuchnia stanie się Waszym azylem spokoju, miejscem gdzie każdego dnia z przyjemnością przygotujecie posiłki. Dbamy o to, by nasza oferta była zindywidualizowana pod kątem każdego klienta, dlatego wykonane z pasją meble stają się hitem wśród naszych klientów. Już teraz zapraszamy do kontaktu:
SOLARZ KUCHNIE I WNĘTRZA
ul. Wielicka 87, 33-332 Kraków
woj. małopolskie
666 374 743
http://kuchniesolarz.pl/
bochnia@kuchniesolarz.pl


oferta: Wymarzona kuchnia dla każdego
lokalizacja: Kraków (małopolskie)
cena: 1.00 PLN

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

 • Wymarzona kuchnia dla każdego
  Wymarzona kuchnia dla każdego
  Kuchnia - Kraków (woj. małopolskie) - 06/17/2020 Proszę o kontakt

  Jeśli marzy Wam się perfekcyjnie wyglądające i komfortowe mieszkanie warto zadbać o poszczególne elementy jego wyposażenia. Kuchnia, w której każdego dnia spędzamy wiele czasu to miejsce wymagające szczególnej dbałości, dlatego wybierając Kuchnie Sol...[Kraków, małopolskie]

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)