Proszę o kontakt Drzwi, okna, podłogi i inne od najlepszych producentów Warszawa

Data publikacji: 11/16/2020
Data modyfikacji: 11/16/2020

Doradzamy, sprzedajemy i montujemy drzwi, okna, podłogi, żaluzje, bramy garażowe, czyli wszystko czego potrzebujesz, żeby praktycznie i stylowo urządzić swoje mieszkanie. Wejdź na stronę firmy Dąbrowski DUH: https://dabrowski-duh.pl/ i sprawdź co dla Ciebie mamy. U nas dowiesz się jakie materiały są najlepsze do wykonania podług i drzwi, będziesz mógł liczyć na profesjonalny montaż naszych produktów z pomocą wykwalifikowanych fachowców i zamówisz wyroby renomowanych producentów. Współpracujemy między innymi z firmą Barański, która od lat produkuje wysokiej klasy drzwi i schody, z producentem podłóg laminowanych Meister, producentami okien Izo Plast, Eko Okna oraz Drutex i wieloma innymi. U nasz szeroki wachlarz produktów idzie w parze z jakością. Zajrzyj do nas i sprawdź!


oferta: Drzwi, okna, podłogi i inne od najlepszych producentów
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)