Proszę o kontakt Oświetlenie szynowe - boxlab.pl Warszawa

Data publikacji: 05/25/2020

Potrzebna jest taśma led 5m? Może chcecie dłuższą albo krótsza? U nas możecie sobie to zamówić już dzisiaj. W ofercie jest też taśma led rgb, dlatego zachęcamy osoby, które chcą mieć tanie i solidne oświetlenie do przejrzenia asortymentu. Doradzimy, co wybrać żeby udało się stworzyć najlepszy rodzaj oświetlenia do domu, biura czy jakiegokolwiek innego budynku.
https://boxlab.pl/


oferta: Oświetlenie szynowe - boxlab.pl
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
cena: Proszę o kontakt
Telefon: 882695414

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Boxlab Marek Grams
  Boxlab Marek Grams
  Oświetlenie - Warszawa (lubelskie) (woj. Warszawa) - 03/12/2020 Proszę o kontakt

  W ofercie sklepu internetowego boxlab.pl znajdują się wszelkie akcesoria LED dzięki którym będziecie mogli Państwo odpowiednio funkcjonować na co dzień. Dostępna w naszym sklepie taśma LED 230V pozwoli szybko i wygodnie podłączyć całe oświetlenie LED...[Warszawa (lubelskie), woj. Warszawa]

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Oświetlenie szynowe - boxlab.pl jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.