Proszę o kontakt Kursy nauki jazdy i kwalifikacji wstępnej Orbiter w Ciechanowie Ciechanów

Data publikacji: 12/19/2019
Data modyfikacji: 12/19/2019

Ośrodek Szkolenia Kierowców Orbiter oferuje kursy nauki jazdy dowolnych kategorii oraz kursy kwalifikacji wstępnej. Nasza szkoła istnieje od kilkadziesiąt lat, w związku z tym posiadamy wielkie doświadczenie, świetnych instruktorów a także wiele sukcesów. Nasi kursanci mogą poszczycić się dobrą techniką jazdy i bogatą wiedzą. Zajęcia szkoleniowe prowadzone są ciekawie, a jazdy odbywają się w bezstresowej atmosferze. Polecamy nasze kursy osobom, które chcą szybko nauczyć się prowadzić samochód oraz doszkolić umiejętności kierowcy zawodowego.Więcej informacji na stronie http://orbiter.com.pl.


oferta: Kursy nauki jazdy i kwalifikacji wstępnej Orbiter w Ciechanowie
lokalizacja: Ciechanów (mazowieckie)
cena: Proszę o kontakt
Telefon: 503 549 067

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

 • STUDIA: PSYCHOLOGIA, PEDAGOGIKA, DZIENNIKARSTWO
  STUDIA: PSYCHOLOGIA, PEDAGOGIKA, DZIENNIKARSTWO
  Pozostałe materiały edukacyjne - Warszawa (woj. mazowieckie) - 09/15/2020 1.00 PLN

  Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa (WWSH) zaprasza na pięcioletnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia. Psychologia to jeden z najpopularniejszych kierunków studiów w Polsce. Obiecujące perspektywy zatrudnien...[Warszawa, mazowieckie]

 • Zapisy na kurs rysunku odręcznego i zajęcia plastyczne w Pracowni Rysunku Elipsa 2020/2021
  Zapisy na kurs rysunku odręcznego i zajęcia plastyczne w Pracowni Rysunku Elipsa 2020/2021
  Pozostałe materiały edukacyjne - Kraków (woj. małopolskie) - 08/19/2020 300.00 PLN

  Kurs Rysunku Kraków - Elipsa, przyjmuje osoby zainteresowane zdawaniem egzaminów i przygotowaniem się na studia Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz, Wzornictwo Przemysłowe, Digital Design. Zajęcia skierowane są d...[Kraków, małopolskie]

 • Studia podyplomowe MBA, WWSB
  Studia podyplomowe MBA, WWSB
  Pozostałe materiały edukacyjne - Warszawa (woj. mazowieckie) - 07/18/2020 1.00 PLN

  Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu (WWSB) zaprasza na studia podyplomowe Master of Business Administration (MBA). Studia MBA są adresowane przede wszystkim do osób zainteresowanych ekonomią i zarządzaniem oraz pretendujących na stanowiska kierownicze w...[Warszawa, mazowieckie]

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)