Proszę o kontakt Kursy nauki jazdy i kwalifikacji wstępnej Orbiter w Ciechanowie Ciechanów

Data publikacji: 12/19/2019
Data modyfikacji: 12/19/2019

Ośrodek Szkolenia Kierowców Orbiter oferuje kursy nauki jazdy dowolnych kategorii oraz kursy kwalifikacji wstępnej. Nasza szkoła istnieje od kilkadziesiąt lat, w związku z tym posiadamy wielkie doświadczenie, świetnych instruktorów a także wiele sukcesów. Nasi kursanci mogą poszczycić się dobrą techniką jazdy i bogatą wiedzą. Zajęcia szkoleniowe prowadzone są ciekawie, a jazdy odbywają się w bezstresowej atmosferze. Polecamy nasze kursy osobom, które chcą szybko nauczyć się prowadzić samochód oraz doszkolić umiejętności kierowcy zawodowego.Więcej informacji na stronie http://orbiter.com.pl.


oferta: Kursy nauki jazdy i kwalifikacji wstępnej Orbiter w Ciechanowie
lokalizacja: Ciechanów (mazowieckie)
cena: Proszę o kontakt
Telefon: 503 549 067

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

 • Studia pedagogiczne
  Studia pedagogiczne
  Pozostałe materiały edukacyjne - Warszawa - 07/06/2020 1.00 PLN

  Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa (WWSH) zaprasza na studia pedagogiczne w trybie dziennym i zaocznym na poziomie licencjackim, magisterskim i podyplomowym. Studia pedagogiczne cieszą się dużą popularnością wśród młodych ludz...[Warszawa, ]

 • Nowa i bezkkonkurencyjna technika budowy form 3d - mała architektura.
  Nowa i bezkkonkurencyjna technika budowy form 3d - mała architektura.
  Pozostałe materiały edukacyjne - Łódź (woj. łódzkie) - 05/06/2020 Proszę o kontakt

  Zapraszam wszystkich zainteresowanych poznaniem i zgłębieniem nowej techniki budowy form 3d stworzonej przez CPSU2013 która jest całkowitą nowością i nie ma konkurencji na świecie. Odrobina zdolności manualnych czy doświadczenia w modelarstwie w zupe...[Łódź, łódzkie]

 • Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Łódź
  Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Łódź
  Pozostałe materiały edukacyjne - Łódź (woj. łódzkie) - 10/03/2019 1400.00 PLN

  Chcesz uzyskać licencję transportową czy też spedycyjną na terenie całej unii europejskiej ? Zapraszamy na szkolenie Ckz do Łodzi : Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja Firma Koal serdecznie zaprasza do na czt...[Łódź, łódzkie]

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)