440.00 PLN Nowe Oryginalne słuchawki Apple airpods 2 gen. z ładowaniem indukcyjny Bydgoszcz

Data publikacji: 07/13/2020

Przedmiotem sprzedaży są fabrycznie nowe, zafoliowane słuchawki AirPods 2 generacji z ładowaniem indukcyjnym.

AirPods to słuchawki bezprzewodowe wymyślone na nowo. Wystarczy wyjąć je z etui ładującego i są od razu gotowe do działania z Twoim iPhonem, Apple Watch, iPadem lub komputerem Mac. AirPods skojarzysz z urządzeniem jednym stuknięciem. Odtąd startują automatycznie i pozostają połączone z odtwarzaczem. Słuchawki wyczuwają, kiedy masz je w uszach, i przestają grać po wyjęciu. Aby dostosować głośność, zmienić piosenkę, zadzwonić, a nawet zapytać o wskazówki dojazdu, po prostu powiedz „Hej, Siri” i proś, o co chcesz. Możesz swobodnie używać obu słuchawek AirPods lub tylko jednej, a podczas słuchania muzyki i podcastów odtwarzać lub pomijać utwory i programy za pomocą podwójnego stuknięcia. Po pełnym naładowaniu baterie AirPods wystarczają na 5 godzin słuchania1 lub 3 godziny rozmów2. A dzięki kolejnym ładowaniom z etui czas słuchania przekracza 24 godziny, więc na pewno nie zabraknie im energii wcześniej niż Tobie3. Chcesz je szybko podładować? Zaledwie kwadrans w etui wystarczy na 3 godziny słuchania4 lub 2 godziny rozmów5. Słuchawki AirPods wykorzystują nowy, zaprojektowany przez Apple czip H1, a za pomocą czujników optycznych i przyspieszeniomierzy rozpoznają, kiedy znajdują się w uszach. Zależnie od tego, czy założysz jedną czy obie, czip H1 odpowiednio przekieruje sygnał audio i aktywuje mikrofon. Kiedy rozmawiasz przez telefon albo mówisz do Siri, dodatkowy przyspieszeniomierz współpracuje z mikrofonami kształtującymi wiązkę, filtrując szumy tła i skupiając się na brzmieniu Twojego głosu.

Wysyłka za pobraniem kurierem Dpd w cenie 22zł


oferta: Nowe Oryginalne słuchawki Apple airpods 2 gen. z ładowaniem indukcyjny
lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
cena: 440.00 PLN
Telefon: 666998566

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

 • IPhone SE Gold 64Gb bateria 100%
  IPhone SE Gold 64Gb bateria 100%
  Telefony i akcesoria - Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie) - 07/13/2020 250.00 PLN

  Witam, mam na sprzedaż iPhone SE, jak w tytule pamięć 64Gb oraz kondycja baterii na poziomie 100%. Telefon jest sprawny bez blokad, jednak nie działa w nim touch id (przycisk home sprawny).[Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie]

 • Sprzedam Samsung Galaxy S9
  Sprzedam Samsung Galaxy S9
  Telefony i akcesoria - Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie) - 07/12/2020 1100.00 PLN

  Sprzedam używany samsung Galaxy S9. Przez niecałe 2 lata świetnie służył. Stan jak na zdjęciu- zwykle użytkowanie, ekran był od początku zabezpieczony. Zestaw obejmuje oprócz telefonu karton oryginalny, ładowarkę, USB connector, słuchawki.[Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie]

 • IPhon 11 Pro Max Space Gray 64GB
  IPhon 11 Pro Max Space Gray 64GB
  Telefony i akcesoria - Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie) - 07/12/2020 4000.00 PLN

  Sprzedam nowy, jeszcze nie odpalony iphon 11 Pro[Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie]

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)