200.00 PLN CB RADIO Midland Alan 109 Warszawa

Data publikacji: 09/07/2019

mam na sprzedaż CB Radio firmy Midland model Alan 109, radio jest używane,ale w bardzo dobrym stanie . CB jest niedużych gabarytów i bardzo poręczne więc nie jest problemem znalezienie miejsca w samochodzie w celu montażu, radio jest proste i nieskomplikowane w użytkowaniu, kompletne od razu do montażu.

Wystawiam na sprzedaż, ponieważ okazało się nieudanym prezentem na urodziny .Więcej informacji i zdjęć mogę przesłać na maila. Możliwa wysyłka. Odbiór osobisty na terenie Warszawy


oferta: CB RADIO Midland Alan 109
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
cena: 200.00 PLN
Telefon: 666998566

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

 • Alkomat + ustniki (5) Alkotest
  Alkomat + ustniki (5) Alkotest
  Akcesoria samochodowe - Gdańsk (woj. pomorskie) - 12/04/2019 30.00 PLN

  Pomiar dokładny alkoholu w wydychanym powietrzu Cyfrowy Alkomat + 5x ustnik Mały wygodny i praktyczny alkomat z czujnikami najnowszej generacji, posiada przyjazny dla użytkownika wyświetlacz LCD. Sposób użycia : 1. Po włączeniu urządzenie odliczy 10s...[Gdańsk, pomorskie]

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)