4250.00 PLN Sprzedam Fiata Seicento Sosnowiec

Data publikacji: 10/24/2020

Sprzedam zadbane w bardzo dobrym stanie Seicento ACTUAL z 2003r. Przebieg 63000km. Poj. 1100cm3, 54KM; benzyna. Nowe opony i akumulator. Pierwszy właściciel. Wszystkie przeglądy i naprawy udokumentowane fakturami.


oferta: Sprzedam Fiata Seicento
lokalizacja: Sosnowiec (śląskie)
cena: 4250.00 PLN
Telefon: 516824003

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

 • Fotelik samochodowy
  Fotelik samochodowy
  Akcesoria samochodowe - Rzeszów (woj. podkarpackie) - 07/13/2020 70.00 PLN

  Sprzedam fotelik dziecięcy w bardzo dobrym stanie, przeznaczony dla dzieci w wieku od 8-go miesiąca do 9 lat. Posiada trzy położenia siedziska. Istnieje także możliwość zamontowania samego siedziska z pasem bezpieczeństwa tak aby nie uwierał dziecko ...[Rzeszów, podkarpackie]

 • Alkomat + ustniki (5) Alkotest
  Alkomat + ustniki (5) Alkotest
  Akcesoria samochodowe - Gdańsk (woj. pomorskie) - 12/04/2019 30.00 PLN

  Pomiar dokładny alkoholu w wydychanym powietrzu Cyfrowy Alkomat + 5x ustnik Mały wygodny i praktyczny alkomat z czujnikami najnowszej generacji, posiada przyjazny dla użytkownika wyświetlacz LCD. Sposób użycia : 1. Po włączeniu urządzenie odliczy 10s...[Gdańsk, pomorskie]

 • CB RADIO Midland Alan 109
  CB RADIO Midland Alan 109
  Akcesoria samochodowe - Warszawa (woj. mazowieckie) - 09/07/2019 200.00 PLN

  mam na sprzedaż CB Radio firmy Midland model Alan 109, radio jest używane,ale w bardzo dobrym stanie . CB jest niedużych gabarytów i bardzo poręczne więc nie jest problemem znalezienie miejsca w samochodzie w celu montażu, radio jest proste i nieskom...[Warszawa, mazowieckie]

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)