4900.00 PLN Toyota Carina E 1.8 Kombi, LPGVialle Szczecin

Data publikacji: 01/21/2020

Bardzo funkcjonalna, niezawodna i ekonomiczna Carina E z najlepszym niezniszczalny silnikiem poj. 1762 cm3, w kraju - od 2008 roku.
Często wymieniłem i stosowałam najlepszy olej.
Samochód z kpl. kół letnich i zimowych.
Powód sprzedaży - kupiłem niedawno następcę cariny e, toyotę Avensis 1.8.
Dla tych silników normalne przebiegi wynoszą 500 000 km.

Carina E była przez wiele lat legendą i liderem testów niezawodności.
Takich samochodów się już nie produkuje!!!

Praktycznie samochód jest ZA DARMO, gdyż płacisz mniej niż wynosi koszt zamontowania w samochodzie rewelacyjnej instalacji LPI VIALLE V generacji,

która jest droższa od innych, ale oszczędza głowicę (działa jak intercooler).
Przy Vialle właściwości jezdne w górnym zakresie prędkości obrotowych są lepsze, niż na benzynie, jest lepsza elastyczność silnika, a instalacją jest bezobsługowa i odporna na złą jakość gazu.

Za 2-3 lata samochód Ci się spłaci, dzięki o połowę tańszej jeździe na gazie lpg.

Ostatnio w serwisie Toyoty wymieniłem sondę lambda i aparat zapłonowy z czujnikiem wałka. Posiadam wcześniejsze rachunki na wymianę tarcz hamulcowych przednich, bębnów hamulcowych tylnych, szczęk hamulcowych, linek hamulcowych, przewodów hamulcowych, zestawów łożyskowych kół, przegubów napędowych, zwrotnicy, nowy zbiornik gazu i nowa pompa i in. razem na kilka tys. zł, tak że samochód jest mocno odnowiony, sprawny i warty zainteresowania.

Samochód jest niezawodny, funkcjonalny i ekonomiczny (na gazie z najlepszą instalacją Vialle generacji -wtrysk w fazie ciekłej) .


oferta: Toyota Carina E 1.8 Kombi, LPGVialle
lokalizacja: Szczecin (zachodniopomorskie)
cena: 4900.00 PLN
Telefon: 605 859085

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

 • Sprzedam samochód
  Sprzedam samochód
  Samochody osobowe - Konin (woj. wielkopolskie) - 01/14/2021 10500.00 PLN

  Na sprzedaż Renault Megane Scenic 1.9 diesel z 2008 roku widoczny na zdjęciach, Samochód sprawny, jeżdżący utrzymany w bardzo dobry stanie technicznym, Silnik pracuje wzorowo, niskie spalanie, Zawieszenie bez luzów, pewnie się prowadzi, Wizualnie tak...[ogłoszenia Konin, województwo wielkopolskie]

 • Skup Aut-Skup Samochodów#Żuromin i Okolice# Najwyższe CENY!
  Skup Aut-Skup Samochodów#Żuromin i Okolice# Najwyższe CENY!
  Samochody osobowe - Żuromin (woj. mazowieckie) - 01/12/2021 25000.00 PLN

  Skup Aut-Skup Samochodów#Żuromin i Okolice# Najwyższe CENY ! Próbujesz od jakiegoś czasu bezskutecznie sprzedać swoje auto? A może brak Ci gotówki na nowy samochód, Jeśli TAK, ta oferta może być właśnie dla CIEBIE!!! Jesteśmy profesjonalnym skupem sa...[ogłoszenia Żuromin, województwo mazowieckie]

 • Skup Aut-Skup Samochodów# Warszawa i Okolice#
  Skup Aut-Skup Samochodów# Warszawa i Okolice#
  Samochody osobowe - (woj. mazowieckie) - 01/11/2021 20000.00 PLN

  Skup Aut-Skup Samochodów# Warszawa i Okolice# Najwyższe CENY ! Próbujesz od jakiegoś czasu bezskutecznie sprzedać swoje auto? A może brak Ci gotówki na nowy samochód, Jeśli TAK, ta oferta może być właśnie dla CIEBIE!!! Jesteśmy profesjonalnym skupem ...[ogłoszenia , województwo mazowieckie]

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)