Proszę o kontakt Winyle sklep - winyle-online.pl Białystok

Data publikacji: 06/02/2020
Data modyfikacji: 06/02/2020

Sklep Winyle Online to szeroki wybór muzyki na winylowym nośniku oraz na płytach kompaktowych. Wszystkie oferowane produkty są sprawdzane pod kątem stanu nośnika oraz okładki. Trzymamy się ściśle systemu oceniania płyt, z którym można zapoznać się na stronie.
Gwarantujemy szybkie i bezpieczne zakupy z opcją płatności online i tradycyjnej. Posiadamy trzy opcje przewoźników, w tym paczkomaty Inpost. Darmowa dostawa dla zamówień od 199 zł oraz automatyczny rabat w zależności od kwoty zamówienia, nawet aż do 12%. Zapraszamy do przejrzenia katalogu na stronie https://winyle-online.pl/katalog.


oferta: Winyle sklep - winyle-online.pl
lokalizacja: Białystok (podlaskie)
cena: Proszę o kontakt
Telefon: 574271987

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)