130000.00 PLN Dom z działką na sprzedaż Będzin

Data publikacji: 11/24/2020
Data modyfikacji: 11/24/2020

Domek położony w pięknej okolicy nad jeziorem Šterkovna w miejscowości Hlucin w Czechach. Zaledwie 100km od Katowic , domek znajduje się w bardzo spokojnej i rodzinnej okolicy , do jeziora pieszo jest 5 min w okolicy również mamy wiele sklepów , restauracji , przystanków autobusowych oraz duże zalesienie okolicy przy samych domkach piękne okolice na spacery. Warta uwagi jest również położona 10 min drogi pieszo od domku stadnina koni z której można wyjeżdżać w okoliczny piękny plener. Hlucin jest bardzo bezpiecznym i stosunkowo małym miastem z jednym z najpiękniejszych rynków w Czechach.

Poniżej link do domku :
https://www.sreality.cz/detail/prodej/dum/chata/hlucin-hlucin-/3536006236?fbclid=IwAR3hkADtGFdtq2jx1Uh9wJtvKb3BCztPfZPAwnWaXOIVLNHWf3bXRjf_yXg#img=2&fullscreen=false


oferta: Dom z działką na sprzedaż
lokalizacja: Będzin (śląskie)
cena: 130000.00 PLN
Telefon: 728906041

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • POMORSKI SZYBKI I BEZPIECZNY SKUP NIERUCHOMOSCI ZA GOTOWKĘ. TEL 503503952
  POMORSKI SZYBKI I BEZPIECZNY SKUP NIERUCHOMOSCI ZA GOTOWKĘ. TEL 503503952
  Działki na sprzedaż - Gdynia (woj. pomorskie) - 09/15/2021 Proszę o kontakt
  ZAJMUJEMY SIĘ SKUPEM MIESZKAŃ, DZIAŁEK , DOMÓW , I INNYCH LOKALI DZIAŁAMY NA TERENIE TRÓJMIASTA I OKOLIC WOJEWÓDZTWO POMORSKIE TO NIE PROBLEM DLA NAS W jaki sposób działamy? Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie i staramy się ograniczyć do minimum formalności.  Kontakt telefoniczny z właścicielem mieszkania  Ocena stanu prawnego  Wycena ni...
 • Sprzedam działkę
  Sprzedam działkę
  Działki na sprzedaż - Strzegom (woj. dolnośląskie) - 02/19/2021 99.00 PLN
  Sprzedam działkę w Strzegomiu, ul. Morska. Działka o pow. 1082m2. Ogrodzona płotem betonowym, brama metalowa z furtką. Doprowadzony prąd wraz licznikiem. Posiada plan o zagospodarowaniu przestrzennym jako działka budowlana Działka znajduje się blisko centrum, drogi i obwodnicy. Cena 99 zł/m2. Tel. +48 605 556 705
 • Sprzedam działkę rekreacyjną z projektem
  Sprzedam działkę rekreacyjną z projektem
  Działki na sprzedaż - Kościerzyna (woj. pomorskie) - 08/02/2020 135000.00 PLN
  Sprzedam działkę rekreacyjna w cichej i spokojnej miejscowości Ostrowite gmina Sulęczyno. Działka w kształcie prostokąta o pow. 1000m2 Działka znajduje się w pierwszej lini zabudowy przy jeziorze Gostkowo. Od furtki do jeziora 60 m. W sąsiedztwie 3 inne jeziora : Długie, Ostrowickie i jezioro Czarne . Działka posiada przyłącze energetyczne o mocy 1...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Dom z działką na sprzedaż jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.