220.00 PLN Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Oborniki centrum Oborniki

Data publikacji: 11/05/2019

Sprzedam Mieszkanie na 4 piętrze w centrum Obornik na ul. Kopernika . Mieszkanie zostało wyremontowane . Kuchnia została wyremontowana na początku tego roku , łazienka w zeszłym roku została wyremontowana, pokoje do odświeżenia według uznania , w mieszkaniu została wymieniona elektryka oraz hydraulika i kanaliza , prawie całe umeblowanie zostaje , więcej informacji udzielę pod nr. tel. 667-847-303


Telefon: 667847303

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.

Podobne ogłoszenia

 • Skup mieszkań skup nieruchomości za gotówkę
  Skup mieszkań skup nieruchomości za gotówkę
  Mieszkania na sprzedaż - Gdynia (woj. pomorskie) - 11/16/2019 200000.00 PLN

  Działamy lokalnie, na terenie województwa pomorskiego. Chętnie skupujemy mieszkania w Trójmieście i Małym Trójmieście Kaszubskim https://perlahouse.pl/ W dzisiejszych czasach, w dobie kryzysu i trudności w uzyskiwaniu kredytów na zakup nieruchomości,...

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)