100.00 PLN Hydraulik / Monter Instalacji Sanitarnych >>Francja / Belgia Gdańsk

Data publikacji: 09/25/2020

Bardzo szybki wyjazd do pracy !!!

APV.EU (KRAZ 24145) agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego francuskiego Klienta kandydatów na stanowisko:

HYDRAULIK / MONTER INSTALACJI SANITARNYCH
Francja
lub
Belgia (wymagany VCA lub SCC )

(11 - 13 EUR netto/godzina) - ("na rękę").

DZWOŃ DO NAS I PYTAJ NAWET W WEEKENDY !!!

Obowiązki:
- wykonywanie instalacji sanitarnych, wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania
- biały montaż
- prace pomocnicze przy montażu wentylacji

Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku min. 2 lata- we Francji, a w Belgii min. 5 lat,
- umiejętność czytania planów
- mile widziane prawo jazdy kat. B
- mile widziane doświadczenie w lutowaniu miedzi

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
- terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, odprowadzane składki ZUS
- opłacony dojazd za granicę oraz powrót do kraju (auto służbowe do dojazdu do pracy)
- opłacone mieszkanie w dobrym standardzie
- odzież roboczą (zwrot do 500PLN na rok) oraz narzędzia
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

Mile widziane uprawnienia TIG , ale nie jest to warunek konieczny.
Spawanie w ciepłowniach, kotłowniach, czarnej stali.

Brygady wyposażone w narzędzia, samochód, kartę paliwową flotową,
MOŻLIWOŚĆ PRACY DŁUGOTERMINOWEJ

Administratorem danych jest APV.EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

oferta: Hydraulik / Monter Instalacji Sanitarnych >>Francja / Belgia
lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)
cena: 100.00 PLN

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.