0.00 PLN stażysta w dziale zapewnienia standardów inżynieryjnych i zarządzania mediami Poznań

Data publikacji: 03/10/2021

Wierzysz, że dzięki innowacjom i osiągnięciom naukowym można poprawiać jakość życia ludzi, by mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej? Ważne jest dla Ciebie, aby Twoja praca miała znaczenie?  Dołącz do grona pracowników GSK - światowego lidera w branży ochrony zdrowia.

oferujemy
  • kulturę pracy opartą na wartościach takich jak szacunek dla ludzi, uczciwość, transparentność i koncentracja na potrzebach pacjenta/konsumenta
  • roczny staż w oparciu o Umowę Zlecenie z możliwością przedłużenia
  • stawkę godzinową 22 zł brutto/h
  • elastyczne godziny pracy
  • system benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online

zadania

•wsparcie pracowników działu w codziennych obowiązkach

•udział w procesie Energy Saving

•analiza danych o zużyciu mediów

•tworzenie raportów, prezentacji

•wsparcie w toczących się zadaniach dotyczących systemów mechanicznych (praca z dokumentacją techniczną i jakościową)

•wsparcie w procesach optymalizacyjnych pracę działu

oczekujemy

•student II stopnia kierunków technicznych (preferowane: Inżynieria Środowiska, Mechanika i Budowa Maszyn, Energetyka)

•znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

•biegła znajomość MS Office (w szczególności MS Excel), PowerPoint, AutoCAD,

•umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w szczególności systemy mechaniczne, rurowe, HVAC, elektryczne)

•umiejętności pracy w zespole

•rozwinięte umiejętności komunikacyjne

•samodzielność, zaangażowanie w powierzone zadania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

oferta: stażysta w dziale zapewnienia standardów inżynieryjnych i zarządzania mediami
lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)
cena: 0.00 PLN

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.