it recruitment specialist Warszawa

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Cześć!

Jesteśmy zgranym zespołem, który liczy kilkunastu rekruterów. W związku z dużą ilością realizowanych projektów i rozbudową struktur poszukujemy nowej osoby. Chcemy zebyś został/a z nami na dłużej :).

Jeśli lubisz realizować różnorodne rekrutacje w obszarze IT ( perm i contracting), chcesz pracować dla znanych organizacji i być częścią holenderskiej kultury pracy - zapraszamy do nas! Zobacz co robimy i co możemy Ci zaproponować.

oferujemy
  • umowę o pracę (czy wiesz, że jako wewnętrzny pracodawca nie zwolniliśmy naszych pracowników z powodu pandemii? Stabilne zatrudnienie i dobra kondycja firmy to nasz atut!)
  • premie w systemie miesięcznym
  • szkolenia (techniczne/systemowe oraz kompetencji miękkich)
  • elastyczny czas pracy (zaczynasz między 8:00 - 9:00)
  • możliwość częściowej pracy z domu (pracujemy więcej niż 1 dzień zdalnie, home office to u nas standard)
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • opieka medyczna
  • karta sportowa
  • możliwość objęcia dodatkowych ról (buddy, key user, audytor itp.)
  • praca na nowoczesnych systemach usprawniających Twoją pracę
  • możliwość awansu pionowego i poziomego
zadania
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów na stanowiska z branży IT i budowanie talent pools
  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różnorodne stanowiska
  • współpraca z innymi rekruterami w zespole / koordynatorami klientów
  • praca na systemie ATS oraz CRM
  • opieka nad klientami oraz kandydatami
oczekujemy
  • min. 1 rok doświadczenia w obszarze rekrutacji na stanowiska IT
  • umiejętności docierania do biernych kandydatów i głowy pełnej pomysłów
  • dobrej znajomość języka angielskiego
  • samodzielności
  • umiejętności pracy w dynamicznym środowisku
  • dobrej organizacji pracy
  • by praca na KPI i jasno określonych celach, nie była Ci obca

użytkownik: Randstad
oferta: it recruitment specialist
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.