0.00 PLN specjalista ds. hr Katowice

Data publikacji: 03/10/2021

W związku z dynamicznym rozwojem jednego z naszych kluczowych klientów z obszaru HR, poszukujemy pracowników chcących rozwijać się w obszarze administrowania procesami kadrowymi.

Jeśli posiadacz doświadczenie z zakresu HR oraz biegle posługujesz się językiem angielskim/niemieckim/francuskim to oferta właśnie dla Ciebie.

oferujemy
  • umowę o pracę oraz elastyczne godziny pracy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych: m.in prywatna opieka medyczna i karta sportowa,
  • szeroki pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych,
  • zgrany i kreatyny zespół,
  • atmosferę, która sprawi, że zostaniesz z nami na dłużej.
zadania
  • przygotowywanie umów, aneksów, świadectw pracy, skierowań na badania lekarskie,
  • zarządzanie aktami osobowymi oraz pozostałą dokumentacją pracowniczą,
  • zarządzanie benefitami;
  • ścisła współpraca z działem płac (m.in. przygotowywanie listy płac),
  • usprawnianie procesów HR w firmie;
  • przestrzeganie wewnętrznych polityk i przepisów prawa pracy.

oczekujemy
  • wykształcenia wyższego ( ZZL, kadry, płace, HRBP, rachunkowość, administracja),
  • min 2 lat doświadczenia zawodowego w obszarze HR,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2) ,
  • bardzo dobrej znajomości prawa pracy,
  • Dodatkowo znajomości języka niemieckiego lub francuskiego,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (MS Excel),
  • komunikatywności i zaangażowania,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze SSC/BPO.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

oferta: specjalista ds. hr
lokalizacja: Katowice (śląskie)
cena: 0.00 PLN

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.