sharepoint developer Łódź

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Dla naszego klienta z branży bankowej poszukujemy osoby na stanowisko Sharepoint Developer.

oferujemy
  • Standardowa umowa o pracę (brak możliwości B2B),
  • Stabilność, ale także elastyczność w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym,
  • Nawiązanie długotrwałej relacji zawodowej,
  • Szeroki zakres benefitów
  • Do 2 dni pracy zdalnej w normalnych okolicznościach (w czasach COVID pracujemy w pełni zdalnie).

Jesteśmy otwarci na w pełni zdalny tryb pracy (z terenu Polski).

zadania

Zespół zajmuje się rozwojem i utrzymaniem projektów pisanych w SharePoint 2010/2013.

Obecnie planujemy migracje do nowszych wersji SharePointa 2016/2019 On-Premises, a także do SharePoint Online.

Zakres zadań:

  • Aktywny udział przy projektach, implementacja i wdrażanie rozwiązań w oparciu o SharePoint wykorzystywanych wewnątrz korporacji.
  • Wsparcie przy analizie i projektowaniu rozwiązań.
oczekujemy

Znajomość:

  • .NET (C#),
  • SharePoint 2013 On-Premises lub nowszy (SSOM, CSOM, JSON, REST api)
  • Power Shell
  • Entity Framework,
  • MS SQL, relacyjne bazy danych,
  • HTML, JavaScript, CSS, JQuery
  • znajomość środowiska deweloperskiego MS Visual Studio,
  • znajomość systemu kontroli wersji MS Team Foundation Server,
  • komunikatywny język angielski,
  • umiejętność uczenia się, samodzielnej pracy.

Mile widziane:

  • ASP .NET MVC,
  • Angular.JS lub inny js framework
  • SSRS, SSIS
  • SharePoint Online
  • dobre praktyki programowania (Wzorce projektowe, SOLID),
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, informatyczne i pokrewne)

użytkownik: Randstad
oferta: sharepoint developer
lokalizacja: Łódź (łódzkie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.