Proszę o kontakt Magazynier Gdańsk

Data publikacji: 11/22/2020

zukasz stałej, stabilnej pracy w renomowanej firmie?

Chcesz mieć wpływ na przebieg procesu produkcyjnego znanych i uwielbianych lodów? Posiadasz uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym? Nie boisz się wyzwań w pracy 4- brygadowej? Szukamy właśnie Ciebie!

W trosce o Twoje bezpieczeństwo zaproponujemy Ci rekrutację online, z wykorzystaniem narzędzi video.

Miejsce pracy: Banino k. Gdańska

oferujemy

możliwość uczestniczenia w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji
bezpłatny transport do pracy i z powrotem z kierunków: Gdańsk, Kościerzyna, Kartuzy, Żukowo, Linia, Sierakowice, Mirachowo, Somonino
bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport w świetnej cenie, dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, paczki świąteczne,
zakupy w sklepiku zakładowym w bardzo atrakcyjnych cenach
wynagrodzenie na czas
system premiowy uzależniony od wyników pracy
umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na stałe
zadania

załadunek i rozładunek pojazdów, transport materiałów w obrębie zakładu
obsługa Magazynu, dbałość o odpowiednie przechowywanie materiałów, składanie zamówień na opakowania, prowadzenie ewidencji
zapewnienie prawidłowego obrotu surowców oraz materiałów opakowaniowych i pomocniczych używanych w produkcji
efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynu wraz z utrzymaniem porządku
oczekujemy

pracy w systemie zmianowym 4- brygadowym
umiejętności obsługi komputera ( MS Office, mile widziana znajomość systemu SAP)
uprawnień UDT do kierowania wózkami jezdniowymi z napędem elektrycznym ( mile widziane doświadczenie)
zdolności pracy w zespole, samodzielności, komunikatywności
aktualne badania do celów sanitarno- epidemiologicznych lub możliwości wyrobienia
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

oferta: Magazynier
lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.