0.00 PLN magazynier Bydgoszcz

Data publikacji: 03/10/2021

Chciałbyś pracować tylko na 1 lub 2 zmiany i mieć wolne weekendy? Szukasz miejsca pracy, w którym można związać się na dłużej? Koniecznie zaaplikuj na naszą ofertę!

oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, świadczenia)
  • możliwość długofalowej współpracy, z późniejszym zatrudnieniem bezpośrednio w zakładzie
  • wynagrodzenie 3400zł brutto po okresie próbnym
  • pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00)
  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!!!
  • dla chętnych osób - nadgodziny: w tygodniu płatne 50%, a w soboty 100%
  • lokalizacja: Park Przemysłowy (dojazd od Glinek)

zadania
  • kompletowanie zamówień
  • obsługa wózka widłowego z wymianą butli gazowej
  • załadunek i rozładunek towaru
  • kontrola wewnętrznej dokumentacji magazynowej
  • kontrola stanów magazynowych
oczekujemy
  • doświadczenie w pracy w magazynie, mile widziane doświadczenie na wysokim składzie
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych wydanych przez UDT - warunek konieczny!
  • sumienności i odpowiedzialności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

oferta: magazynier
lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
cena: 0.00 PLN

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.