0.00 PLN operator wózka widłowego Gądki

Data publikacji: 03/10/2021

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe? Interesuje Cię zatrudnienie na umowę o pracę? Aplikuj!

oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatny ZUS i urlop wypoczynkowy)
  • pracę w systemie dwu zmianowym
  • wsparcie w pierwszych dniach pracy
  • stawkę podstawową 3600 zł brutto + premie miesięczne
  • bogaty pakiet benefitów Randstad (prywatną opiekę medyczną, zniżki na zakupy, kartę sportową OK System)
  • stabilne zatrudnienie
zadania
  • obsługa wózka widłowego
  • transport i magazynowanie towarów w obrębie miejsca pracy
  • ręczne sortowanie surowców i prace porządkowe na terenie zakładu
oczekujemy
  • gotowości do podjęcia pracy 2 zmianowej
  • uprawnień na wózek widłowy z UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

oferta: operator wózka widłowego
lokalizacja: Gądki (wielkopolskie)
cena: 0.00 PLN

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.