fryzjer/ka Zabrze

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Jeśli jesteś zainteresowana/y naszą ofertą pracy, ZAAPLIKUJ przez formularz, ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS o TREŚCI PRACA, na numer ukryty pod przyciskiem Zadzwoń/ SMS (po prawej ekranu), a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach.

oferujemy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe plus % od obrotu (15-33%)
  • standard pracy na wysokim poziomie
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia wewnętrzne
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (8:00-16:00; 12:00-20:00)
  • miłą atmosferę w pracy
  • zatrudnienie od zaraz
zadania
  • profesjonalna obsługa klienta
  • kreowanie wizerunku z zakresu stylizacji i koloryzacji włosów
  • umiejętność oceny i stanu kondycji włosów
oczekujemy
  • wysokiej kultury osobistej
  • min 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy
  • min wykształcenia zawodowego

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.