0.00 PLN inżynier utrzymania ruchu Szprotawa

Data publikacji: 03/10/2021

Posiadasz doświadczenie jako inżynier utrzymania ruchu? Chcesz rozwijać się w tym obszarze oraz pokierować pracą kilkuosobowego zespołu? W takim razie ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy
  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • pracę od poniedziałku do piątku, od 8 do 16
  • dopłaty na dojazdy do pracy
  • możliwości rozwoju poprzez wewnętrzne szkolenia
  • bogaty pakiet socjalny, m.in.: możliwość ubezpieczenia grupowego, prywatną opiekę medyczną
zadania
  • nadzór oraz prowadzenie niezbędnych bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • analiza i eliminacja przyczyn awarii
  • nadzór nad prawidłowym użytkowaniem maszyn przez pracowników
  • zarządzanie podległym zespołem utrzymania ruchu i koordynowanie jego pracy
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny i ciągłość pracy linii technologicznych
  • projektowanie sprzętu wspierającego produkcję oraz modernizacja istniejących maszyn
  • poszukiwania producentów, podwykonawców oraz dostawców komponentów
  • nadzorowanie pracy podwykonawców
  • nadzorowanie montażu oraz uruchamiania maszyn
oczekujemy
  • wykształcenia technicznego (minimum średniego)
  • praktycznej znajomości budowy maszyn
  • doświadczenia w pracy działu utrzymania ruchu
  • języka angielskiego - w stopniu komunikatywnym
  • umiejętności przywódczych lub doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • sprawnej obsługi komputera i dobrej znajomości pakietu MS Office

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

oferta: inżynier utrzymania ruchu
lokalizacja: Szprotawa (lubuskie)
cena: 0.00 PLN

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.