Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy - bez znajomości języka niemieckiego Opole

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 02/11/2021
Użytkownik: Gość

Zakres obowiązków:

Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
Skanowanie towarów
Inwentaryzacja
Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Wynagrodzenie w wysokości 10,45 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:

Gotowość do pracy zmianowej
Sprawne zapamiętywanie liczb
Samodzielność, dokładność
Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Prawo jazdy mile widziane

Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA
Telefon: 504 969 041
Mail: vt@cp-personal.com
Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole
KRAZ 11738

użytkownik: Gość
oferta: Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy - bez znajomości języka niemieckiego
lokalizacja: Opole (opolskie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.