1.00 PLN Murarze, brygady, podwykonawcy do stanu surowego Krotoszyn

Data publikacji: 07/09/2021
Data modyfikacji: 07/27/2021

Firma budowlana zajmująca się głównie budową budynków handlowych poszukuje do stałej współpracy
UCZCIWYCH i RZETELNYCH murarzy, zbrojarzy, cieśli szalunkowych, brygady do stanu surowego oraz podwykonawców do wykonywania stanów surowych budynków na terenie całego kraju.

Realizujemy stałe kontrakty, zapewniając ciągłość prac.
Chętnych do współpracy zapraszamy do kontaktu:
mail:
praca@technikbau.pl
lub
tel. 664188365

oferta: Murarze, brygady, podwykonawcy do stanu surowego
lokalizacja: Krotoszyn (wielkopolskie)
cena: 1.00 PLN
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

  • Pracownik wylęgarni (k/m) - Niemcy
    Pracownik wylęgarni (k/m) - Niemcy
    Praca fizyczna - ogłoszenia Opole (woj. opolskie) - 11/02/2021 Proszę o kontakt
    Zakres obowiązków: Sortowanie, przekładanie jaj Utrzymanie porządku i higieny w wylęgarni Kontrola stanu zdrowia kurcząt Oferujemy: Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ (w przypaku komunikatywnej znajomości języka niem. lub ang. 12 € brutto/h) Przyjazny system zaliczek Zatrudnienie w opar...
  • Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - nawet do 12,50 € brutto/h! - Zwrot kosztów dojazdu
    Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - nawet do 12,50 € brutto/h! - Zwrot kosztów dojazdu
    Zakres obowiązków: • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich • Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami • Odważanie produktów • Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych Oferujemy: • Pracę od zaraz! • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12 € br...
  • Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy - bez znajomości języka niemieckiego
    Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy - bez znajomości języka niemieckiego
    Zakres obowiązków: Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów Skanowanie towarów Inwentaryzacja Ogólne prace magazynowe Oferujemy: Różnorodny zakres obowiązków Nowoczesne miejsce pracy Wynagrodzenie w wysokości 10,45 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ Komfortowe zakwaterowanie Wymagania: Gotowość do pracy zmianowe...

Recenzja, komentarze i opinie

    Twoja opinia lub recenzja na temat: Murarze, brygady, podwykonawcy do stanu surowego jest dla nas bardzo ważna!
    Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.