Operator wózka widłowego / Ciechanów Ciechanów

cena: Proszę o kontakt

Data publikacji: 01/04/2020
Użytkownik: Gość

Firma drobiarska z polskim kapitałem – w związku z planowanym wzrostem zatrudnienia, szuka nowych osób do pracy na stanowisko:
Operator wózka widłowego

Miejsce wykonywania pracy:
- Fermy drobiu w Miejscowości, Ciechanów
Zakres obowiązków:
- realizacja załadunków mechanicznych kurcząt na Fermach
- utrzymanie ciągłości pracy sprzętu

Wymagania:
- wykształcenie - bez wymagań
- uprawnienia UDT na wózki widłowe
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy zespołowej
- doświadczenie w pracy przy załadunkach ręcznych będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie przy pracy ze zwierzętami
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- atrakcyjne warunki zatrudnienia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na okres nie dłuższy niż 2 lata (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy kinga.lasek.cd@obpon.pl z dopiskiem rekrutacja operator wózka widłowego, Ciechanów

użytkownik: Gość
oferta: Operator wózka widłowego / Ciechanów
lokalizacja: Ciechanów (mazowieckie)
Telefon: 233233210

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.