1.00 PLN Niemcy, Opiekunka do mobilnej Seniorki Bartniki

Data publikacji: 06/30/2019
  • Miejsce: Wrocław, Bartniki, dolnośląskie, Poland

Dołącz do MEDIPE i wyjedź do pracy w Niemczech jako Opiekun lub Opiekunka osób starszych! Wyjedź z nami na wakacje i zarabiaj miesięcznie nawet 1600 EURO a do tego skorzystaj z premii 200 EURO na lato!

Opiekunka do mobilnej, samodzielnej i wesołej Seniorki – zlecenie z PREMIĄ
Stawka: 1400 EURO + DO 200 EURO PREMII WAKACYJNEJ
Lokalizacja: Einbeck

Podopieczna (78 l.) jest bardzo inteligenta i rozmowna. Lubi czytać, ma wszechstronne zainteresowania, chętnie słucha muzyki. Choruje na początkową demencję, osteoporozę i artrozę. Orientacja czasowo-przestrzenna jest zachowana. Pani porusza się samodzielnie i korzysta z toalety. Potrzebuje pomocy przy pielęgnacji ciała i kąpieli. Podopieczna sama wstaje w nocy do toalety, nie potrzebuje wsparcia.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego.
Warunki mieszkaniowe: Seniorka mieszka sama w małym mieście w domu dwurodzinnym. Dla Opiekunki przewidziany jest osobny w pełni wyposażony pokój z internetem, TV i własną łazienką.

Zainteresowało Cię to zlecenie? Chcesz poznać inne, atrakcyjne oferty pracy w Niemczech z premią wakacyjną? Skontaktuj się z nami!
Tel.: 71 377 88 88, 600 020 315
Mail: rekrutacja@medipe.com
www.medipe.pl
www.facebook.com/MedipeOpieka

Nie znasz języka niemieckiego? Nauczymy Cię! Zapisz się na kurs niemieckiego w Medipe - zadzwoń 71 377 88 76!
Aktualne terminy:

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 32 450 21 00
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl
Klauzula informacyjna dostępna jest pod adresem http://medipe.pl/ochrona-danych-osobowych/

Telefon: 713778888

Podziel się

Ważna informacja

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"