analityk ds. zarządzania popytem Gorzów Wielkopolski

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Masz doświadczenie w obszarze Łańcucha Dostaw? A może jesteś doświadczonym analitykiem i chcesz rozwijać się w zupełnie nowym obszarze?

Obecnie prowadzimy rekrutację do firmy DOMO (dawniej Solvay).

Zapraszamy do aplikowania!

oferujemy
  • umowę o pracę: pierwsza na czas określony, możliwość podpisania kolejnej na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii
  • w pełni dofinansowany pakiet medyczny LuxMed
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do posiłków na terenie firmy
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • udział w międzynarodowych projektach
  • bezpłatne i dostępne miejsce parkingowe dla pracowników
zadania
  • udział w projektach dotyczących łańcucha dostaw oraz wdrażania nowych systemów informatycznych
  • wdrożenie wskaźnika jakości prognoz sprzedaży na poziomie wszystkich zakładów
  • konsolidacja prognoz sprzedaży
  • analiza popytu w okresie krótkoterminowym
  • wsparcie procesu zarządzania portfelem zamówień klientów poprzez codzienne monitorowanie zamówień przychodzących, zmian w portfelu zamówień (anulacje, przyspieszenia, opóźnienia), redukcję zaległych zleceń
  • kontrola poziomu zapasów konsygnacyjnych poprzez monitorowanie uzupełnień wolumenów wyrobów gotowych
  • przygotowywanie raportów dotyczących poziomu zapasów wyrobów gotowych, konsumpcji, prognoz sprzedaży, kosztów dla składów konsygnacyjnych
  • monitorowanie i doskonalenie poziomu satysfakcji klienta
  • współpraca z zespołami obsługi klienta, sprzedaży, planowania
oczekujemy
  • wykształcenia wyższego (mile widziane o kierunku łańcuchu dostaw lub pokrewne)
  • doświadczenia w pracy związanej z analityką danych
  • mile widziane doświadczenie w obszarze łańcucha dostaw oraz znajomości procesów z zakresu łańcucha dostaw, w tym technik prognostycznych
  • zdolności analitycznych i związanej z nimi obsługi Excela na poziomie zaawansowanym
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości systemu SAP lub innego systemu ERP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

użytkownik: Randstad
oferta: analityk ds. zarządzania popytem
lokalizacja: Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.