0.00 PLN inżynier procesu Żary

Data publikacji: 03/10/2021

Masz doświadczenie jako inżynier procesu? Chciałbyś podjąć pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku? Nie zastanawiaj się i aplikuj, bo to oferta dla Ciebie!

oferujemy
  • Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • możliwość zdobycia atrakcyjnej premii zależnej od wyników,.
zadania
  • Uczestnictwo w projektowaniu procesów produkcyjnych,
  • sprawowanie kontroli nad procesem produkcyjnym,
  • koordynowanie dokumentacji technologicznej,
  • organizowanie procesów produkcyjnych (proces szycia lub proces cięcia),
  • wprowadzanie optymalizacji produkcji oraz poprawy ergonomii pracy,
  • analiza procesów,
  • podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących.
oczekujemy
  • Wykształcenia technicznego,
  • minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w przemyśle automotive),
  • doświadczenia w procesach produkcji tekstylnej,
  • zdolności analitycznych i organizacyjnych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

oferta: inżynier procesu
lokalizacja: Żary (lubuskie)
cena: 0.00 PLN

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.