0.00 PLN magazynier Aleksandrów Kujawski

Data publikacji: 03/10/2021

Szukasz pracy jako Magazynier ? Zależy Ci na dłuższej współpracy – skontaktuj się z nami!

oferujemy
  • wynagrodzenie w wysokości 4000 zł brutto,
  • umowa o pracę tymczasową z długą perspektywą zatrudnienia.
zadania
  • rozładunek i załadunek towarów,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • kontrola stanu towaru na magazynie,
  • składowanie towarów wg ustalonych zasad.
oczekujemy
  • uprawnień na wózek widłowy; mile widziane uprawnienia UDT.
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • umiejętności pracy w zespole.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

oferta: magazynier
lokalizacja: Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)
cena: 0.00 PLN

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.