Proszę o kontakt operator CNC Warszawa

Data publikacji: 11/22/2020

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

operator CNC

oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia, dwu zmianowy system pracy (6:00-14:00, 14:30-22:30)
wynagrodzenie w wysokości 4500 - 6000 brutto w zależności od doświadczenia
możliwość nawiązania długotrwałej współpracy po 3 miesiącach próbnych
Randstad PLUS: atrakcyjny system benefitów (karta sportowa, opieka medyczna Medicover w atrakcyjnych cenach, dodatkowo: bilety do kina, zniżki do sklepów oraz restauracji)
zadania

obróbka materiałów za pomocą frezarki CNC,
dobór odpowiednich narzędzi oraz metod pracy,
odpowiedzialność za stan techniczny maszyny,
dokonywanie okresowych przeglądów maszyny,
weryfikacja, jakości obrabianych elementów,
wykonywanie prac związanych z przygotowaniem materiałów do obróbki oraz niezbędnych po zakończonej obróbce na maszynie,
oczekujemy

doświadczenia w pracy na tokarkach i frezarkach CNC
umiejętności programowania tokarki że sterowaniem Fanuc (G-kody z grupy B)
umiejętności programowania frezarki że sterowaniem Fanuc lub Haidehain iTNC 530
umiejętności pracy z przygotowanym programem na obrabiarkach CNC
umiejętności pracy z przygotowanym programem na frezarce CNC
wiedzy z zakresu obróbki skrawaniem, dobór narzędzi oraz parametrów skrawania
umiejętności czytania i pracy z rysunkami technicznymi i dokumentacją techniczną
umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi suwmiarka, mikrometr, mikrometr do gwintu, średnicówka.
wiedzy na temat technologii frezowania
doświadczenia przy produkcji jednostkowej
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

oferta: operator CNC
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.