Proszę o kontakt Operator maszyn produkcyjnych Kościerzyna

Data publikacji: 11/19/2020
Data modyfikacji: 11/19/2020

Szukasz stałej, stabilnej pracy w renomowanej firmie przy produkcji lodów? Chcesz mieć wpływ na przebieg procesu produkcyjnego znanych i uwielbianych lodów?

Masz wykształcenie techniczne i szukasz możliwości rozwoju? W takim razie mamy coś dla Ciebie!

Praca w Baninie k. Gdańska

oferujemy

możliwość uczestniczenia w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji
bezpłatny transport do pracy i z powrotem z kierunków: Gdańsk, Kościerzyna, Kartuzy, Żukowo, Linia, Sierakowice, Mirachowo, Somonino
bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta Multisport w świetnej cenie, dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, paczki świąteczne, zakupy w sklepiku zakładowym w bardzo atrakcyjnych cenach
wynagrodzenie na czas
system premiowy uzależniony od wyników pracy
umowa o pracę
zadania

obsługa zautomatyzowanych linii produkcyjnych
nadzór nad sprawnością działania maszyn i urządzeń produkcyjnych
przezbrajanie i regulacja maszyn i urządzeń
kontrola jakości produkowanych wyrobów
raportowanie i wypełnianie dokumentacji
oczekujemy

wykształcenia minimum zawodowego
doświadczenie w pracy z maszynami na linii produkcyjnej
umiejętności technicznych
dyspozycyjności do pracy 3- zmianowej, w systemie 4- brygadowym
komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
predyspozycji do zarządzania zespołem
samodzielności, zdolności organizacyjnych i zaangażowania w powierzone prace
podstawowej znajomości obsługi komputera ( pakiet Office)
badań do celów sanitarno- epidemiologicznych lub możliwości wyrobienia
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

oferta: Operator maszyn produkcyjnych
lokalizacja: Kościerzyna (pomorskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.