operator produkcji Wędkowy

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Poszukujesz pracy na produkcji? Interesuje Cię praca z dojazdem za darmo? Świetnie się składa! Obecnie dla naszego Klienta, producenta drzwi i okien drewnianych poszukujemy Operatorów Produkcji!

Lokalizacja: Wędkowy

Zapewniamy darmowy transport z Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Pelplina, Malborka, Skarszew, Skórcza, Czarnej Wody.

oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez agencję Randstad, następnie możliwość przejścia na zatrudnienie do Klienta,
  • darmowy transport z Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Pelplina, Malborka, Skarszew, Skórcza, Czarnej Wody,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + comiesięczne premie uznaniowe + nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty sportowej.

zadania
  • montaż, szklenie, malowanie okien,
  • obsługa maszyn w procesie produkcji okien,
  • pakowanie gotowych zamówień.

oczekujemy
  • dbałości o szczegóły,
  • chęci i motywacji do pracy,
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
  • doświadczenia w pracy na produkcji.

użytkownik: Randstad
oferta: operator produkcji
lokalizacja: Wędkowy (pomorskie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.