operator wózka widłowego Kaźmierz

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Szukasz zatrudnienia z umową o pracę i możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym? Masz doświadczenie na wózku widłowym lub chcesz je zdobyć?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

oferujemy
  • gwarancję legalnej pracy w oparciu o umowę o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopu
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • pakiet benefitów Randstad Plus (karta sportowa OK System, opieka zdrowotna, do 50% zniżki na zakupy, do restauracji, kin itp.) oraz ubezpieczenie na życie
zadania
  • transport wewnątrzzakładowy
oczekujemy
  • książeczka sanepidu
  • dyspozycyjność
  • dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej od poniedziałku do piątku
  • motywacja do pracy
  • uprawnienia UDT

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

użytkownik: Randstad
oferta: operator wózka widłowego
lokalizacja: Kaźmierz (wielkopolskie)

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.