Proszę o kontakt Praca na produkcji, bez doświadczenia, atrakcyjna stawka Jastrzębie Zdrój

Data publikacji: 11/22/2020

Mamy dla Ciebie pracę na produkcji w Kornicach!

Nie masz doświadczenia? Aplikuj i zyskaj stabilną pracę u lidera branży produkcji okien.

Dla pierwszych 50 pracowników pakiet do znanej platformy z serialami i filami!

Miejsce pracy: Kornice

oferujemy

stawkę miesięczną – 2500 zł na rękę!
pakiet do znanej platforma z serialami i filmami dla pierwszych 50 pracowników*
wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku oraz niektóre soboty w zależności od zapotrzebowania produkcji)
umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia)
po okresie współpracy z agencją, możliwość pracy na lata bezpośrednio u Klienta
transport z miejscowości: Bierawa, Branice, Dziergowice, Głogówek, Głubczyce, Grabówka, Jastrzębie Zdrój, Kędzierzyn-Koźle, Olza, Pilszcz, Pszów, Racibórz, Radlin, Rudy, Rybnik, Rydułtowy, Wodzisław Śląski, Żory – bilet miesięczny za jedyne 80 zł lub bilet dzienny za 7 zł
możliwość zakupu karty sportowej i prywatnego ubezpieczenia medycznego na preferencyjnych warunkach
możliwość skorzystania z bogato zaopatrzonej stołówki pracowniczej – 2-daniowy obiad tylko 16 zł!
zadania

praca przy produkcji okien
kontrola jakości wyprodukowanych komponentów
obsługa maszyn produkcyjnych
oczekujemy

siły fizycznej
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 06.00 – 14.00; 14.00 – 24.00; 22.00 – 06.00 oraz niektóre soboty
motywacji do podjęcia zatrudnienia i zostania na dłużej :)
zaangażowania
nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!
* regulamin dostępny pod linkiem https://www.randstad.pl/lp/pk/regulaminnetflix.pdf oraz pod numerem podanym w ogłoszeniu

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PRODUKCJA na numer podany w ogłoszeniu, a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

oferta: Praca na produkcji, bez doświadczenia, atrakcyjna stawka
lokalizacja: Jastrzębie Zdrój (śląskie)
cena: Proszę o kontakt
Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.