0.00 PLN pracownik produkcji Sulęcin

Data publikacji: 03/10/2021

Poszukujesz pracy na produkcji?

Mamy dla Ciebie ofertę !

Poszukujemy pracowników produkcji dla naszego klienta w branży automotive w Sulęcinie.

oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlop)
  • darmowe dojazdy z wielu miejscowości m.in. z Lubniewic, Wędrzyna, Glisna, Torzymia, Turska, Bobrówko, Boczów, Przęślice, Brzeźno, Piesek, Tęplewa, Trzemeszna, Sieniawy, Długoszynka, Wielowieś, Ośna Lubuskiego, Smogóry, Lubień
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość rozwoju
  • pracę w systemie III- zmianowym
zadania
  • wytwarzanie związek kablowych
  • czyszczenie, cięcie i osadzanie kontaktów
  • taśmowanie
  • zgrzewanie
oczekujemy
  • gotowości do pracy zmianowej
  • dokładności
  • umiejętności pracy w grupie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

oferta: pracownik produkcji
lokalizacja: Sulęcin (lubuskie)
cena: 0.00 PLN

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.