starszy operator produkcji Łódź

cena: 0.00 PLN

Data publikacji: 10/03/2021
Użytkownik: Randstad

Masz doświadczenie jako operator produkcji i potrafisz zarządzać zespołem? Zgłoś się do nas! Zaoferujemy Ci pracę!

Miejsce pracy: Łódź

oferujemy
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem,
  • praca w systemie 3 zmianowym,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • karta sportowa, opieka medyczna, paczki na Święta,
  • program rozwojowy,

zadania
  • monitorowanie i realizacja celów produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za wyprodukowanie produktu zgodnie z wymaganiami Klienta,
  • zarządzanie podległym zespołem oraz organizacja i planowanie pracy,
  • raportowanie wyników do przełożonego,

oczekujemy
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na produkcji,
  • doświadczeniu w zarządzaniu zespołem i organizacji pracy,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • dobra znajomość obsługi komputera (Excel/Word),
  • znajomość technik produkcyjnych,
  • umiejętności interpersonalne,

użytkownik: Randstad
oferta: starszy operator produkcji
lokalizacja: Łódź (łódzkie)

  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.