59.99 PLN Mata do ćwiczeń gruba 1cm FITNESS JOGI YOGA HS Zabierzów

Data publikacji: 05/19/2020
Data modyfikacji: 05/19/2020

MATA FITNESS HOP-SPORT 1cm
Mata zwiększa Twoją stabilność i bezpieczeństwo podczas treningów - nie ślizga się podczas ćwiczeń i doskonale amortyzuje każdy Twój ruch.

Dostępne kolory:

czarny - BRAK
czerwony
niebieski
turkusowy
fioletowy
Bardzo ważne jest aby podczas składania zamówienia podać wybrany kolor w komentarzu. W przypadku braku informacji lub podaniu jej w osobnym e-mailu może to skutkować wysyłką losowego koloru.


Miękka i komfortowa mata treningowa o wymiarach 183 x 61 cm, wykonana z syntetycznej pianki (NBR). Idealna do fitnessu, jogi, ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz siłowych.


Grubość
Ciesz się treningiem w każdych warunkach! Na macie Hop-Sport możesz wygodnie ćwiczyć w domu, w klubie fitness, jak również na plaży lub na trawie. Ten model o zwiększonej grubości do 1 cm, zapewnia jeszcze skuteczniejszą izolację od różnego rodzaju podłoża, oferując Ci pełen komfort użytkowania.


Elastyczność
Wykonanie z pianki NBR sprawia, że mata Hop-Sport jest bardzo giętka i wytrzymała. Nawet mimo codziennego zwijania jej w celach transportu lub przechowywania, mata nie odkształca się, po rozłożeniu cały czas zachowuje wysoki stopień sprężystości i elastyczności. Dodatkowo, jest antypoślizgowa – nie przesuwa się podczas wykonywania ćwiczeń.


Wodoodporność
Mata nie wchłania potu i nie absorbuje wody. Dzięki tym właściwościom jest niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości oraz bardzo szybko schnie – jest to niezwykle ważne, szczególnie, gdy planujesz używać maty dość często, np. kilka razy w ciągu dnia.


Uchwyt do transportu
Dołączony do zestawu, praktyczny uchwyt do przenoszenia umożliwia zrolowanie maty do kompaktowych rozmiarów i wygodne przetransportowanie jej, gdzie tylko chcesz.


Specyfikacja maty:
Model: HS-N010GM
Wymiary: 183x61cm
Grubość: 1 cm
Materiał: pianka NBR
W zestawie: uchwyt do przenoszenia


oferta: Mata do ćwiczeń gruba 1cm FITNESS JOGI YOGA HS
lokalizacja: Zabierzów (małopolskie)
cena: 59.99 PLN
Telefon: 1236266 2

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)