2700.00 PLN Sprzedam kajak Sevylor Pointer K2 Szczecin

Data publikacji: 07/14/2019

Sevylor Pointer K2 model o klasycznym wyglądzie kajaka sportowego, którego opływowy kształ z płaskim dnem zmniejsza opory wody i daje rewelacyjne prowadzenie oraz dużą prędkość. Dużym atutem jest również zewnętrzne poszycie z wzmocnieniami z PCV, które doskonale chroni przed uszkodzeniami.
Sevylor Pointer K2

wyposażony jest w regulowane siedziska, suche miejsce na bagaże oraz elastyczną linkę. Ponadto siedziska są bardzo wygodne, co zwiększa komfort pokonywania dłuższych dystansów w tej samej pozycji. Wzmocnione polichlorkiem winylu poszycie dodatkowo chroni przed uszkodzeniami. Dodany do zestawu manometr informuje o poziomie ciśnienia podczas pompowania. W komplecie także worek transportowy i specjalny zestaw naprawczy.

Regulacja ustawienia siedziska pozwala używać kajak również jako jedynkę. Do kajaka dołączone są dwa fartuchy kryjące użytkownika oraz dwa fartuchy chroniące wnętrze kajaka przed zalaniem. Jedna wersja fartuchów przystosowana jest dla dwóch osób (dwa otwory), a druga wersja dla jednej osoby (jeden otwór).

W zestawie:

Kajak
Worek transportowy
Manometr
Zestaw naprawczy
Instrukcja obsługi


oferta: Sprzedam kajak Sevylor Pointer K2
lokalizacja: Szczecin (zachodniopomorskie)
cena: 2700.00 PLN
Telefon: 0666998566

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
  • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Recenzja, komentarze i opinie

    Twoja opinia lub recenzja na temat: Sprzedam kajak Sevylor Pointer K2 jest dla nas bardzo ważna!
    Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.