100.00 PLN Instalacje podciśnieniowe, wodne, kanalizacyjne, co, ct Gdańsk

Data publikacji: 12/04/2019

Oferujemy usługi na terenie Gdańska:

- instalacja podciśnieniowa
- instalacje wodne
- instalacje kanalizacyjne
- instalacja c.o , c.t
- sieci zewnętrzne

Pomorska Firma z branży HVAC, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, zleci firmie z Pomorza bądź północnej Polski wykonanie prac, tj. WYKONANIE KOMPLEKSOWYCH INSTALACJI SANITARNYCH, w związku z nadchodzącą inwestycją budowlaną w Gdyni (Karwiny).

W przypadku wykonania przez Podwykonawcę prac rzetelnie i terminowo, możliwe jest nawiązanie długotrwałej współpracy na atrakcyjnych warunkach przy kolejnych kontraktach.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt poprzez przycisk na niniejszej stronie (odnośnie niniejszego zlecenia). Możliwy jest też kontakt pod numerem tel 585542528 wewnętrzny 223.


oferta: Instalacje podciśnieniowe, wodne, kanalizacyjne, co, ct
lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)
cena: 100.00 PLN
Telefon: 606215918

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Usługi alpinistyczne
  Usługi alpinistyczne
  Budowlane / Remontowe - Słupsk (woj. pomorskie) - 11/15/2019 76.00 PLN

  MOUNT JUMP to firma świadcząca usługi wysokościowe z zastosowaniem technik alpinistycznych. Nasze POGOTOWIE ALPINISTYCZNE świadczy następujące usługi: -usuwanie zagrażających drzew, gałęzi; -usuwanie odpadających, zniszczonych tynków, gzymsów, dachów...[Słupsk, woj. pomorskie]

 • Usługi dekarskie
  Usługi dekarskie
  Budowlane / Remontowe - Słupsk (woj. pomorskie) - 11/15/2019 90.00 PLN

  Firma MOUNT JUMP świadczy usługi dekarkie w zakresie: - krycie papą termozgrzewalną - krycie dachówką ceramiczną - krycie blachą - krycie blacho-dachówką - krycie gontami bitumicznymi - montaż rynien i rur - obróbki blacharskie - montaż okien dachowy...[Słupsk, woj. pomorskie]

 • Wodoszczelne betonowe szamba 10000 litrów z atestem
  Wodoszczelne betonowe szamba 10000 litrów z atestem
  Budowlane / Remontowe - Gdańsk (woj. pomorskie) - 09/28/2019 2.00 PLN

  Betonowe szamba z atestem, profesjonalne zbrojenia, wysoka jakość wykonania, najwyższa jakość betonu gwarantuje wysoką odporność mechaniczną oraz wodoszczelność. Dodatkowo zabezpieczone zewnętrznie emulsją asfaltową. W cenie szamba otrzymają Państwo:...[Gdańsk, woj. pomorskie]

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Instalacje podciśnieniowe, wodne, kanalizacyjne, co, ct jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.