1.00 PLN Instalacji słoneczne / kolektory słoneczne bueno 2.0rAL Częstochowa

Data publikacji: 06/05/2020

W najnowszym płaskim kolektorze słonecznym produkowanym przez firmę EcoJura, zastosowano miedziano-aluminiowy absorber, który pokryty jest wysokoselektywną powłoką z harfowym układem przewodów wewnętrznych. Najlepsze połączenie rurek miedzianych z aluminiową blachą absorbera, gwarantuje nowoczesna technologia spawania laserowego.
Łatwy i szybki montaż
Dzięki bardzo lekkiej konstrukcji (32,8 kg), a także dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym oraz użytemu systemowi mocowań kolektor słoneczny Bueno 2.0 RAL jest łatwy i szybki w montażu. Dużą zaletą jest także możliwość montażu kolektora zarówno na dachu, tarasie, elewacji lub fundamencie.

Wysoka Efektywność Działania
Doskonały absorber, rama kolektora wykonana z malowanego proszkowo na czarny kolor aluminium, bardzo dobra izolacja termiczna oraz gradoodporna szyba o wysokim współczynniku przepuszczalności sprawiają, iż kolektor osiąga bardzo wysoką sprawność działania zarówno w okresie letnim jak i zimowym.

Kolektor BUENO 2.0 RAL spełnia wymagania norm PN-EN 12975. Posiada certyfikat Solar Keymark.

Wymiary 1978x1024x99 mm
Ciężar 32,8 kg
Powierzchnia brutto/absorbera 2,03 m2/ 1,84 m2
Absorber Aluminium, warstwa selektywna Alanod
Stopień absorpcji/emisji 95% / 5%
Forma przepływu Harfa pojedyncza
Rury podłużne absorbera 8 x ø8 mm
Rury zbiorcze 2 x ø18 mm
Liczba przyłączy 4
Szyba Szkło solarne hartowane, 3,2 mm
Max. dopuszczalne ciśnienie robocze 10 bar
Sprawność kolektora η0 75,2 %
Moc użyteczna kolektora 1308 WProjekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013


EcoJura Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-handlową działającą w branży energii odnawialnych. Jesteśmy czołowym producentem płaskich kolektorów słonecznych w Polsce. Nasze wyroby spełniają wymagania zawarte w normach PN-EN 12975-2006, 2007 i posiadają międzynarodowe certyfikaty Solar Keymark.

Dysponujemy pełną ofertą dotyczącą instalacji słonecznych m. in.: kolektorami próżniowymi oraz całym zakresem urządzeń (renomowanych europejskich przedsiębiorstw) potrzebnych dla takich instalacji tj. zbiorniki (c.w.u., buforowe, multiwalentne) grupy pompowe, regulatory solarne, naczynia wzbiorcze. W ostatnim czasie wprowadziliśmy także do sprzedaży panele fotowoltaiczne wraz z osprzętem.

Dysponujemy trzydziestoosobową załogą wykształconych inżynierów oraz techników dbających o wysoką jakość produktów i odpowiednią ich dystrybucję. Nasza kadra doradców techniczno-handlowych i serwisu dobiera urządzenia w sposób optymalny oraz zapewnia optymalną pracę uruchomionych instalacji słonecznych w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

EcoJura działa aktywnie, propagując energetykę odnawialną w Polsce. Uczestniczyła jako członek w stowarzyszeniu - Panel Słoneczny , który opiniował i doradzał tworzony przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej program dofinansowania w 45% , montażu kolektorów słonecznych w budynkach mieszkalnych i wspólnotach mieszkaniowych.


oferta: Instalacji słoneczne / kolektory słoneczne bueno 2.0rAL
lokalizacja: Częstochowa (śląskie)
cena: 1.00 PLN
Telefon: 343740373

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

 • kafelkowanie - płytki kuchenne , łazienkowe
  kafelkowanie - płytki kuchenne , łazienkowe
  Budowlane / Remontowe - Bytom (woj. śląskie) - 05/11/2020 10.00 PLN

  Polecam Państwu usługi remontowo-budowlane w zakresie : 1) kompleksowe remonty łazienek oraz mieszkań 2) kafelkowanie - płytki kuchenne , łazienkowe 3) malowanie 4) gładzie gipsowe 5) zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych 6) montaż paneli podłogowych i...[Bytom, śląskie]

 • DOCIEPLENIE DOMU ŚLĄSK DOCIEPLENIA BYTOM GLIWICE
  DOCIEPLENIE DOMU ŚLĄSK DOCIEPLENIA BYTOM GLIWICE
  Budowlane / Remontowe - Zabrze (woj. śląskie) - 05/11/2020 92.00 PLN

  DENEX to firma budowlana specjalizująca się w wykonywaniu Dociepleń Elewacji Budynków oraz Izolacjach Natryskowych pianą poliuretanową. Realizujemy inwestycje na budynkach jedno i wielorodzinnych, kamienic, bloków mieszkalnych, jak i obiektach użytec...[Zabrze, śląskie]

 • Ogrodzenie panelowe panele ogrodzeniowe 3D 153 cm
  Ogrodzenie panelowe panele ogrodzeniowe 3D 153 cm
  Budowlane / Remontowe - Michałów Rudnicki (woj. śląskie) - 05/11/2020 1.00 PLN

  Panele ogrodzeniowe to uniwersalne rozwiązania wykorzystywane do zabezpieczenia prywatnych posesji, jak równiez obiektów przemysłowych i publicznych. Skonstruowane są z drutów stalowych o różnych średnicach - w zależności od wymaganej wytrzymałości, ...[Michałów Rudnicki, śląskie]

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)