Proszę o kontakt Nowość spieki kwarcowe Neolith do aranżacji wnętrz. Kobielice

Data publikacji: 09/01/2021

Firma Marmur Dulemba powstała w 1991 roku - specjalizując się w kamieniarstwie budowlanym – poleca szeroki asortyment spieków kwarcowych o różnej strukturze i kolorystyce. Spieki kwarcowe składające się wyłącznie z naturalnych minerałów takich jak piaski kwarcowe, skały granitowe, iły – doskonale nadają się na blaty kuchenne, łazienkowe, posadzki, parapety, schody, kominki oraz na okładziny zewnętrzne budynków i tarasów. Odporność na wysokie i niskie temperatury, na promieniowanie UV, na zarysowania i łatwość w utrzymaniu czystości – powodują że spieki kwarcowe coraz częściej znajdują zastosowanie w budownictwie jako elementy wykończeniowe tworząc niepowtarzalny wystrój wnętrz.
Długoletnie doświadczenie zawodowe naszych pracowników, nowoczesny park maszynowy oraz szeroki asortyment wyrobów są gwarancją zadowolenia klientów.
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia firmowej strony internetowej, gdzie prezentowane są nasze realizacje i do skorzystania z usług.
Marmur Dulemba
ul. Pańska 16
43-262 Kobielice
Tel.32/ 211 33 33


oferta: Nowość spieki kwarcowe Neolith do aranżacji wnętrz.
lokalizacja: Kobielice (śląskie)
cena: Proszę o kontakt
Telefon: 322113333

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Nowość spieki kwarcowe Neolith do aranżacji wnętrz.
  Nowość spieki kwarcowe Neolith do aranżacji wnętrz.
  Budowlane / Remontowe - Kobielice (woj. śląskie) - 08/19/2021 Proszę o kontakt
  Firma Marmur Dulemba powstała w 1991 roku - specjalizując się w kamieniarstwie budowlanym – poleca szeroki asortyment spieków kwarcowych o różnej strukturze i kolorystyce. Spieki kwarcowe składające się wyłącznie z naturalnych minerałów takich jak piaski kwarcowe, skały granitowe, iły – doskonale nadają się na blaty kuchenne, łazienkowe, posadzki, ...
 • Oddam cegłę i kamień w zamian za rozbiórkę
  Oddam cegłę i kamień w zamian za rozbiórkę
  Budowlane / Remontowe - Sosnowiec (woj. śląskie) - 01/21/2021 Proszę o kontakt
  Oddam stara dobra wypalaną cegłę w zamian za rozbiórkę.
 • Instalacji słoneczne / kolektory słoneczne bueno 2.0rAL
  Instalacji słoneczne / kolektory słoneczne bueno 2.0rAL
  Budowlane / Remontowe - Częstochowa (woj. śląskie) - 06/05/2020 1.00 PLN
  W najnowszym płaskim kolektorze słonecznym produkowanym przez firmę EcoJura, zastosowano miedziano-aluminiowy absorber, który pokryty jest wysokoselektywną powłoką z harfowym układem przewodów wewnętrznych. Najlepsze połączenie rurek miedzianych z aluminiową blachą absorbera, gwarantuje nowoczesna technologia spawania laserowego. Łatwy i szybki mon...

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Nowość spieki kwarcowe Neolith do aranżacji wnętrz. jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.