170.00 PLN Projekty elewacji w formie wizualizacji 2D lub 3D Warszawa

Data publikacji: 07/03/2020

Oferujemy profesjonalny projekt elewacji Twojego domu!
www.elewacyjnie.pl

Masz problem z wyborem koloru elewacji w Twoim domu? Nie wiesz jakie dodatki będą wyglądać najlepiej? Szukasz inspiracji?

DOBRZE TRAFIŁEŚ! Pomożemy Ci w tym!

Elewacja to wydatek kilkunastu tysięcy złotych. Projekt graficzny daje możliwość dokonania właściwego wyboru i uniknięcia rozczarowania.

Skorzystaj z naszych wskazówek i obejrzyj projekt jeszcze przed realizacją!

Najważniejsze, aby projekt który przygotujemy spełnił wszystkie Twoje wymagania. Staramy się dobrze poznać Twój gust i doradzamy najlepsze rozwiązania materiałowe.

Przygotowanie propozycji dla Ciebie zajmie kilka dni zależnie od wielkości zamówienia oraz zakresu prac. Zadzwoń do Nas i sprawdź jak szybko otrzymasz projekt.

Nie ograniczamy działań lokalnie. Niezależnie od tego gdzie budujesz możemy pomóc Ci z wizualną stroną Twojego domu. Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.

Jak zamówić projekt?

Zrób kilka ujęć swojego domu w świetle dziennym. Jeszcze nie ten etap? Przygotuj wizualizację domu, którą otrzymałeś przy zakupie projektu lub skontaktuj się z nami w celu przygotowania indywidualnej oferty.

OPISZ SWOJE POMYSŁY I WARUNKI ZABUDOWY
Przygotuj krótki opis stylu, który chciałbyś zastosować na swoim domu. Nie masz zupełnie pomysłu? Doradzimy Ci. W niektórych przypadkach wygląd zewnętrzny budynku regulowany jest w Warunkach Zabudowy lub Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, poinformuj nas o istotnych dla projektu zapisach.

REALIZACJA
Po przyjęciu zamówienia tworzymy koncepcje, które otrzymujesz w przeciągu kilku dni. Po otrzymaniu Twoich uwag i poprawek wprowadzamy zmiany. Zawsze zależy nam, abyś był zadowolony z rezultatu, dlatego zawsze masz prawo do wprowadzenia kolejnych poprawek.

Zapraszamy do kontaktu:
mail:
elewacyjnie@gmail.com
tel:
578 027 738

www.elewacyjnie.pl


oferta: Projekty elewacji w formie wizualizacji 2D lub 3D
lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)
cena: 170.00 PLN
Telefon: 578027738

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • Instalacja fotowoltaiczna elektrownia słoneczna 4kW
  Instalacja fotowoltaiczna elektrownia słoneczna 4kW
  Budowlane / Remontowe - Warszawa (woj. mazowieckie) - 05/16/2020 16000.00 PLN

  Przedmiotem jest kompleksowa instalacja fotowoltaiczna (elektrownia słoneczna) z bezpłatnym audytem o mocy 4kW z montażem, uruchomieniem, dokumentacją, pomiarami, zgłoszeniem do ZE. Wersja Standard. Do każdej instalacji oferujemy: bezpłatny audyt dor...[Warszawa, woj. mazowieckie]

 • Tynki Docieplanie Docieplenia Ocieplenia Elewacje
  Tynki Docieplanie Docieplenia Ocieplenia Elewacje
  Budowlane / Remontowe - Kobyłka (woj. mazowieckie) - 05/16/2020 60.00 PLN

  Nasza firma jest wykonawcą spełniającym wszystkie wymogi klientów. Realizujemy szybko i solidnie zarówno inwestycje duże jak i mniejsze. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych prac oraz krótkie terminy realizacji. Kompetencja, wysokie kwalifikacje k...[Kobyłka, woj. mazowieckie]

 • remonty i wykończenia mieszkań
  remonty i wykończenia mieszkań
  Budowlane / Remontowe - Warszawa (woj. mazowieckie) - 05/16/2020 1.00 PLN

  Witam. Remontami i wykończeniem mieszkań zajmuję się od 1983 roku. Oferuję konkurencyjne ceny i rabaty poparte profesjonalnym wykonawstwem prac zgodnie ze sztuką budowlaną i uprawnieniami dla poszczególnych dziedzin robót, oraz pisemną dwuletnią gwar...[Warszawa, woj. mazowieckie]

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Projekty elewacji w formie wizualizacji 2D lub 3D jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.