1.00 PLN Schody Rintal w kwietniu montaż gratis Chwaszczyno

Data publikacji: 04/05/2021
Data modyfikacji: 04/10/2021

Nowy sezon to czas na zmiany! A może także nowe SCHODY? Firma Rintal proponuje najlepsze rozwiązanie. W kwietniu producent oferuje swoim Klientom wyjątkową promocję: montaż schodów za 0zł! Tylko teraz możecie Państwo zainwestować w nowoczesne schody Rintal z niepowtarzalnymi poręczami i balustradami bez dodatkowych opłat za montaż. W kwietniu obowiązuje wyjątkowa PROMOCJA - MONTAŻ GRATIS. Od 01.04 do 30.04.2021 r. możecie Państwo skorzystać ze zniżki przy zakupie schodów wraz poręczami i balustradami.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji, a także ze wzbogaconą o nowe modele schodów ofertą Rintal. Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej: www.rintal.pl.
Doradcy Rintal są do dyspozycji na terenie całego kraju. Pomiar, projekt oraz fotorealistyczna wizualizacja schodów GRATIS!
www.rintal.pl
k.prabucka@rintal.pl
+48 58 532 42 55


oferta: Schody Rintal w kwietniu montaż gratis
lokalizacja: Chwaszczyno (pomorskie)
cena: 1.00 PLN
Telefon: 585324255

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • SZAMBO BETONOWE #PRODUCENT# ATEST# Transport i montaż w cenie#
  SZAMBO BETONOWE #PRODUCENT# ATEST# Transport i montaż w cenie#
  Budowlane / Remontowe - Kościerzyna (woj. pomorskie) - 01/10/2021 1500.00 PLN

  Szczelne zbiorniki betonowe z Atestem. Od 2 do 15 tysięcy litrów. Działamy na terenie województwa Pomorskiego, Wielkopolskiego Kujawsko pomorskiego i Zachodnio pomorskiego. Cena zbiornika uzależniona od pojemności.[Kościerzyna, woj. pomorskie]

 • Schody Rintal promocja grudniowa od 1000 zł w prezencie na święta
  Schody Rintal promocja grudniowa od 1000 zł w prezencie na święta
  Budowlane / Remontowe - Dziemiany (woj. pomorskie) - 12/08/2020 1.00 PLN

  Rintal Polska to od niemal 30 lat wiodący producent schodów do wnętrz. Tylko w grudniu firma oferuje swoim Klientom wyjątkowy prezent - zniżkę od 1000 zł na zakup schodów. To niepowtarzalna okazja, aby wyposażyć swoje wnętrze w doskonałej jakości sch...[Dziemiany, woj. pomorskie]

 • Schody Rintal w listopadzie montaż gratis
  Schody Rintal w listopadzie montaż gratis
  Budowlane / Remontowe - Sopot (woj. pomorskie) - 11/09/2020 1.00 PLN

  Schody Rintal swoją wieloletnią renomę zawdzięczają zarówno formie, technologii, jak i rzetelnemu montażowi i projektowi schodów. W listopadzie producent proponuje swoim Klientom wyjątkową promocję: montaż schodów za 0zł! Tylko teraz możecie Państwo ...[Sopot, woj. pomorskie]

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Schody Rintal w kwietniu montaż gratis jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.