1.00 PLN Schody Rintal w listopadzie montaż gratis Sopot

Data publikacji: 11/09/2020
Data modyfikacji: 11/10/2020

Schody Rintal swoją wieloletnią renomę zawdzięczają zarówno formie, technologii, jak i rzetelnemu montażowi i projektowi schodów. W listopadzie producent proponuje swoim Klientom wyjątkową promocję: montaż schodów za 0zł! Tylko teraz możecie Państwo zainwestować w nowoczesne schody Rintal z niepowtarzalnymi poręczami i balustradami bez dodatkowych opłat za montaż. W listopadzie obowiązuje wyjątkowa PROMOCJA - MONTAŻ GRATIS. Od 01.11 do 30.11.2020 r. możecie Państwo skorzystać ze zniżki przy zakupie schodów wraz poręczami i balustradami.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji, a także ze wzbogaconą o nowe modele schodów ofertą Rintal. Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej: www.rintal.pl.
Doradcy Rintal są do dyspozycji na terenie całego kraju. Pomiar, projekt oraz fotorealistyczna wizualizacja schodów GRATIS!
www.rintal.pl
k.prabucka@rintal.pl
+48 58 532 42 55


oferta: Schody Rintal w listopadzie montaż gratis
lokalizacja: Sopot (pomorskie)
cena: 1.00 PLN
Telefon: 585324255

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.
 • Serwis nie ponosi odpowiedzialności za napisane przez użytkowników opinie, recenzje oraz komentarze, odpowiadają za nie użytkownicy.

Podobne ogłoszenia

 • 60szt plyt tarasowych używane w dobrym stanie
  60szt plyt tarasowych używane w dobrym stanie
  Budowlane / Remontowe - Pruszcz Gdański (woj. pomorskie) - 10/14/2020 8.00 PLN

  Mam na sprzedaż 60szt plyt tarasowych używane w dobrym stanie. 8zl za sztukę Do całości dołożę 12 sztuk połówek Odbior i transport własny[Pruszcz Gdański, woj. pomorskie]

 • Wysokiej jakości ziemia ogrodowa nadającą się pod trawnik
  Wysokiej jakości ziemia ogrodowa nadającą się pod trawnik
  Budowlane / Remontowe - Gdynia (woj. pomorskie) - 10/14/2020 30.00 PLN

  Wysokiej jakości ziemię ogrodową nadającą się pod trawnik, rabaty warzywne, oraz inne rośliny ogrodowe. Posiadamy badania na ziemię pH 6-6,5. Transport od 1 tony. Zapraszam do kontaktu. Telefon +48 516908703[Gdynia, woj. pomorskie]

 • Usługi brukarskie
  Usługi brukarskie
  Budowlane / Remontowe - Gdańsk (woj. pomorskie) - 07/28/2020 1000.00 PLN

  Oferujemy kompleksowe wykonanie nawierzchni z kostki brukowej i granitowej. Korzystne warunki cenowe. Indywidualne podejście do każdego zlecenia. maszynowe układanie kostki brukowej układarką. Brukarstwo przemysłowe – duże powierzchnie (parki logisty...[Gdańsk, woj. pomorskie]

Recenzja, komentarze i opinie

  Twoja opinia lub recenzja na temat: Schody Rintal w listopadzie montaż gratis jest dla nas bardzo ważna!
  Zostaw komentarz, wszelkie komentarze, opinie oraz recenzje przydadzą się na innym użytkownikom portalu w zakupach.