Proszę o kontakt Zabiegi kosmetyczne, które działają! Kalisz

Data publikacji: 01/22/2020
Data modyfikacji: 01/22/2020

Szukasz odpowiedniego dla wymagań cery zabiegu? Potrzebujesz odmłodzenia, rozświetlenia, a może walczysz z trądzikiem i zaskórnikami? Nam żadne problemy nie są straszne. Rozprawiamy się z każdym rodzajem niedoskonałości. Odwiedź nasza stronę https://nowacka.com.pl/, by przekonać się jak szeroka jest nasza oferta. Gwarantujemy, że do każdej osoby i jej problemów podchodzimy bardzo indywidualnie. Służymy radą i pomocą w dobrze kosmetyków do domowej pielęgnacji. Nasze usługi świadczymy w Kaliszu. Zadzwoń do nas i zarezerwuj najdogodniejszy termin. Zapewnij sobie i swojej skórze relaks i regenerację. Nie zwlekaj i już teraz przygotuj się na cieplejsze dni, by nie martwić się o promieniowanie UV po wykonanym zabiegu.


oferta: Zabiegi kosmetyczne, które działają!
lokalizacja: Kalisz (wielkopolskie)
cena: Proszę o kontakt

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

  • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
  • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
  • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
  • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
  • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

Komentarze

    Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)