10.00 PLN Kable żelowe hurt, żele Ostrołęka

Data publikacji: 08/25/2019

Oferujemy kable żelowe w różnych smakach i kolorach, atrakcyjne ceny hurtowe

Nasz asortyment idealnie pasuje do straganów wystawianych w turystycznych miejscowościach. Koniecznie wejdź na naszą stronę: bepol.com.pl. Firma Bepol zajmuje się importem słodyczy, lizaków, zabawek z cukierkami, gum do żucia. Posiadamy w naszej ofercie papier jadalny, gumy papierosy, kable żelowe.

Zapraszamy firmy z całej polski do współpracy. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie www.bepol.com.pl.

tel. kom. +48 504 256 280, e-mail: bepol@o2.pl


Od kilkunastu lat zajmujemy się importem i dystrybucją zabawek z cukierkami oraz słodyczy. Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski.
Chętnie podejmiemy współpracę ze sprzedawcami detalicznymi jak i hurtowymi. Ustalenie ceny produktów nastąpi po konkretnym zapytaniu ofertowym.


oferta: Kable żelowe hurt, żele
lokalizacja: Ostrołęka (mazowieckie)
cena: 10.00 PLN
Telefon: 504256280

Jesteś zainteresowany? Zaloguj się lub Stwórz bezpłatne konto, aby uzyskać więcej inforamcji na temat ogłoszenia i oferty.

Podziel się

Ważna informacja odnośnie ogłoszenia

 • Serwis ogłoszeniowy OOE.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń, odpowiedzialność za ogłoszenia ponoszą ogłoszeniodawcy.
 • Kupując, zamawiając coś wysyłkowo dokonaj wszelkich starań, aby transakcja przebiegła bezpiecznie.
 • Serwis OOE.pl nie pośredniczy w żadnym stopniu w transakcjach, nie pobiera prowizji, nie jest stroną kupującą, ani sprzedającą.
 • OOE.pl nie prowadzi oschrony osób kupujących oraz sprzedających, nie bierze też udziału w rozstrzyganiu sporów odnośnie ogłoszeń i transakcji.
 • Prezentowana oferta nie stanowi oferty sprzedaży, ma tylko charakter informacyjny.

Podobne ogłoszenia

 • Import gum do żucia, słodyczy, lizaków
  Import gum do żucia, słodyczy, lizaków
  Oferty hurtowe / Import / Eksport - Kościerzyna (woj. pomorskie) - 08/25/2019 1.00 PLN

  Firma Bepol z Kościerzyny zaprasza do współpracy! Importujemy gumy do żucia, wiele smaków, wiele różnych rodzajów. Nasze słodycze cechuje wysoka jakość i atrakcyjna cena. Zapraszamy przedsiębiorców zarówno dużych jak i małych, dostarczamy słodycze na...[Kościerzyna, pomorskie]

 • Zabawki z cukierkami
  Zabawki z cukierkami
  Oferty hurtowe / Import / Eksport - Kościerzyna (woj. pomorskie) - 06/20/2019 1.00 PLN

  Szukamy nowych kontrahentów na terenie całego kraju, oferujemy zabawki z cukierkami. Wysyłka za pobraniem lub przedpłatą. Zadzwoń po po pełną ofertę. Sprzedaż hurtowa i detaliczna, importujemy: zabawki z cukierkami, lizaki, gumy do żucia, wyroby czek...[Kościerzyna, pomorskie]

 • Gumy do żucia, papier jadalny ceny producenta
  Gumy do żucia, papier jadalny ceny producenta
  Oferty hurtowe / Import / Eksport - Kościerzyna (woj. pomorskie) - 06/20/2019 1.00 PLN

  Sprzedam gumy do żucia oraz papier jadalny. Ceny i ilości hurtowe. Wysyłka i dostawy na terenie całej Polski. Ceny podlegają negocjacjom i są ustalane indywidualnie. Zaopatrujemy zarówno małe jak i duże sklepy oraz hurtownie w gumy do żucia, papier j...[Kościerzyna, pomorskie]

Komentarze

  Skomentuj (spam oraz obraźliwe wiadomości zostaną usunięte)